تاكید وزیر بهداشت بر ضرورت مجازات های بازدارنده برای متخلفین عرصه بهداشت

تاكید وزیر بهداشت بر ضرورت مجازات های بازدارنده برای متخلفین عرصه بهداشت به گزارش خشكشوئی آنلاین وزیر بهداشت اظهار داشت: امیدوارم امسال با همكاری سازمان تعزیرات حكومتی و مراجع قضائی با تخلفات حوزه بهداشت به گونه ای برخورد شود كه از ارتكاب مجدد تخلف جلوگیری كند.


به گزارش خشكشوئی آنلاین به نقل از ایسنا، دكتر سعید نمكی در حاشیه مراسم مانور مهندسی بهداشت محیط در طرح سلامت نوروزی با بیان این كه امروز مانور بسیج سلامت نوروزی در حوزه بهداشت و با همكاری اورژانس و تعزیرات حكومتی آغاز شد، اظهار داشت: این مانور تا ۲۰ فروردین ماه ادامه دارد و همكاران بهداشت محیط ضمن بازرسی های مكرر و مؤثر از اماكن مختلف با دستگاه های مجهز و اتوماتیك بازرسی های خویش را انجام داده و در صورت مشاهده تخلف بر مبنای قانون با متخلفین برخورد می كنند.
وی ادامه داد: امیدواریم عرضه كنندگان مواد غذایی هم رعایت حال مردم را داشته باشند تا كمترین مشكلات بهداشتی را در این ایام داشته باشیم. همینطور امیدوارم مردم با رعایت مسائل ایمنی در طول سفر ایام خوبی داشته باشند.
وی درباره ضرورت برخوردهای قانونی و بازدارنده با متخلفین عرصه بهداشت اظهار داشت: به هر حال در این حوزه قسمتی از كار در دست ما است و قسمتی هم خارج از حوزه وزارت بهداشت است. بر این اساس امیدوارم در نوروز امسال با كمك تعزیرات حكومتی و مراجع قضائی كار را با دقت و شدت بیشتری انجام دهیم و اگر كسی مرتكب تخلف شد، مجازاتش به گونه ای باشد كه از ارتكاب به تخلف مجدد پیشگیری كند.
وی در پاسخ به سوالی درباره استفاده از دفاتر خدمات سلامت در بخش خصوصی، اظهار داشت: ما به توسعه استفاده از بخش خصوصی برای كلیه خدمات موافقیم و می خواهیم كه این خدمات را توسعه دهیم.1397/12/20
14:29:49
5.0 / 5
5005
تگهای خبر: اتو , اماكن , بهداشت , توسعه
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
نظر شما در مورد این مطلب
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۵ بعلاوه ۲
خشک شوئی آنلاین

laundrybox.ir - حقوق مادی و معنوی سایت خشكشوئی آنلاین محفوظ است

خشكشوئی آنلاین

سفارش خشکشویی آنلاین