دادستان نظامی تهران:

مأمور متخلف پلیس راهور بازداشت شد

مأمور متخلف پلیس راهور بازداشت شد خشكشوئی آنلاین: دادستان نظامی تهران اظهار داشت: سرباز وظیفه پلیس راهور كه یك شهروند را مورد ضرب و شتم قرار داده بود، به دستور دادسرای نظامی تهران احضار و بازداشت شد.


به گزارش خشكشوئی آنلاین به نقل از ایسنا، تركی با بیان این مطلب اظهار داشت: به دنبال انتشار ویدیویی از ضرب و شتم یك شهروند توسط مأمور پلیس راهور ناجا در سطح شهر تهران، دادستان نظامی بعنوان مدعی العموم وارد این مساله شد و در ارتباط با این حادثه پرونده ای در دادسرای نظامی تهران تشكیل و متهم سپس تحقیقات اولیه با قرار تأمین روانه بازداشتگاه گردید.
وی اضافه كرد: افسر راهور ناجا كه مسئول گشت بوده باز برمبنای تبصره ماده 29 قانون آئین دادرسی كیفری به سبب عدم نظارت بر نیروی وظیفه تحت امر خود، به بهتان فراهم نمودن موجبات بدبینی نسبت به راهور، به دادسرای نظامی احضار و از نامبرده باز تحقیق به عمل آمده و قرار تأمین متناسب برای وی صادره شده است.
تركی همین طور اظهار داشت: شهروندی كه مورد ضرب و شتم قرار گرفته تابحال شناسایی نشده و چون پرونده شاكی خصوصی ندارد به لحاظ جنبه عمومی جرم، بهتان فراهم نمودن موجبات بدبینی نسبت به پلیس راهور متوجه متهم اصلی است و به وی تفهیم شده است.
وی گفت: پلیس راهور تهران بزرگ با دعوت از خانم راننده و قاضی پرونده طی تماس تلفنی سوژه را پیگیری كرده اند و نامبرده اعلام نموده كه شكایتی از متهم ندارد.
دادستان نظامی استان تهران اشاره كرد: عمل بد یك نفر را نباید به پای كاركنان خدوم و ساعی پلیس راهور كه همواره به خصوص ایام پایانی سال و تعطیلات نوروزی، وظایف و مأموریت های سخت و پرمشقتی را برعهده دارند، نوشت و بی شك سازمان قضایی نیروهای مسلح از مأموران نیروی انتظامی در اجرای وظایف قانونی شان حمایت می كند.
این حادثه در عصر روز بیست و پنجم اسفند ماه در راه شرق به غرب اتوبان نیایش رخ داده و متهم اصلی از زمان وقوع حادثه تا احضار، در بازداشت انضباطی نیروی انتظامی بوده است.1397/12/28
22:04:36
5.0 / 5
4487
تگهای خبر: اتو , پلیس
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
نظر شما در مورد این مطلب
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۵ بعلاوه ۴
خشک شوئی آنلاین

laundrybox.ir - حقوق مادی و معنوی سایت خشكشوئی آنلاین محفوظ است

خشكشوئی آنلاین

سفارش خشکشویی آنلاین