كارشناس هواشناسی استان بوشهر:

آب های خلیج فارس و سواحل بوشهر مواج است

آب های خلیج فارس و سواحل بوشهر مواج است خشكشوئی آنلاین: كارشناس اداره كل هواشناسی استان بوشهر اظهار نمود: در روز سیزده فروردین آسمان این استان نیمه ابری و در بخش های جنوبی بارش پراكنده باران همراه با وزش باد پیش بینی می شود.


به گزارش خشكشوئی آنلاین به نقل از ایسنا، پیام مساعدی اضافه كرد: در روز سیزده فروردین سواحل جنوبی استان بوشهر تا حدودی مواج و متلاطم پیش بینی شده است.
وی اشاره كرد: فعالیت سامانه بارشی اخیر امروز باز به صورت رگبار باران همراه با رعد و برق و وزش تندباد در سطح استان و حتی استان های هم جوار ادامه می یابد كه پیامد آن آب گرفتگی معابر عمومی بوده و همین طور احتمال سیلابی شدن مسیل ها و رودخانه ها باز وجود دارد.
كارشناس اداره كل هواشناسی استان بوشهر اشاره كرد: امروز احتمال ریزش تگرگ در بعضی از نقاط استان بوشهر وجود دارد و آب های خلیج فارس و سواحل استان باز در این مدت به جهت وزش تندباد مواج و متلاطم پیش بینی می شود.
مساعدی عنوان كرد: این سامانه ی بارشی پس از ظهر روز سه شنبه به تدریج از جنوب استان خارج خواهد شد.
وی اشاره كرد: انتظار می رود سرعت وزش تندباد باز گاهی به بیشتر از 70 كیلومتر در ساعت افزایش یابد كه می تواند با خسارت هایی همراه باشد.
كارشناس اداره كل هواشناسی استان بوشهر تصریح كرد: از روز چهارشنبه سامانه بارشی دیگری به تدریج وارد غرب و جنوب غرب كشور شده كه تحت تاثیر امواج ناپایدار ناشی از این سامانه بارشی جدید، طی روزهای چهارشنبه و پنج شنبه آسمان استان به تناوب ابری گاهی همراه با بارش پراكنده باران پیش بینی می شود.1398/01/12
15:50:54
5.0 / 5
4853
تگهای خبر: آسمان , باران , هوا
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
نظر شما در مورد این مطلب
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۴ بعلاوه ۳
خشک شوئی آنلاین

laundrybox.ir - حقوق مادی و معنوی سایت خشكشوئی آنلاین محفوظ است

خشكشوئی آنلاین

سفارش خشکشویی آنلاین