آخرین وضعیت جاده چالوس پس از رانش زمین؛

نشست نیم متری زمین در جاده چالوس

نشست نیم متری زمین در جاده چالوس به گزارش خشكشوئی آنلاین معاون راهداری اداره كل راهداری و حمل و نقل جاده ای البرز از نشست نیم متری زمین در جاده چالوس اطلاع داد و اظهار داشت: احتمال دارد مجبور باشیم به اندازه دو متر از محدوده نشست كرده را برداریم و با مصالح درشت دانه مسیر را پركنیم تا در صورت بارش مجدد، آب از میان این مصالح درشت دانه عبور كند و مشكل جدیدی ایجاد نكند.


مجتبی حاجیان در گفتگو با خبرنگار ایسنا اظهار نمود: رانش زمین در محدوده خرگوش دره محور كرج چالوس بر اثر بارش باران و ذوب شدن برف زمستانی اتفاق افتاده است.
وی افزود: پس از گالری خرگوش دره به سمت كرج، نصف عرض جاده در راه جدید (كندوان به سمت كرج) به طول 50 متر و عمق نیم متر جاده نشست كرده است. آب باران و برف در این محدوده زیر لایه های زیرسازی جاده نفوذ كرده و سبب نشست زمین شده است.
این مسئول تصریح كرد: هم اكنون با استفاده از دستگاه و ماشین آلات راهسازی به دنبال تغییر تركیب زیرسازی این محدوده هستیم. با عنایت به اینكه باند كنار این مسیر دو طرفه شده هیچ مشكلی برای تردد خودروها وجود ندارد و تردد به صورت روان در جریان است.
حاجیان بیان كرد: به نظر می آید حداكثر نشست در این محدوده انجام شده و هم اكنون با بولدوزر در حال كار برای رفع مشكل پیش آمده هستیم.
وی كرد: احتمال دارد مجبور باشیم به اندازه دو متر از محدوده نشست كرده را برداریم و با مصالح درشت دانه مسیر را پركنیم تا در صورت بارش مجدد، آب از میان این مصالح درشت دانه عبور كند و مشكل جدیدی ایجاد نكند.
وی اظهار نمود: ترمیم این مسیر در دو فاز انجام می شود و در فاز اول مقرر است به طول50 متر، عرض هفت متر و عمق دو متر از مسیر را برداریم و با مصالح كوهی و درشت دانه پركنیم.
معاون راهداری اداره كل راهداری و حمل و نقل جاده ای البرز اظهار داشت: پس از آن با تامین اعتبار مقرر است كنار شمع استفاده گردد تا مشكل به صورت كامل برطرف شود. امروز عملیات بازسازی این مسیر شروع شده و اگر همه چیز به خوبی پیش برود ظرف پنج روز آینده تمام می شود.1398/01/18
13:29:42
5.0 / 5
5284
تگهای خبر: آب , باران , بازسازی , دستگاه
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
نظر شما در مورد این مطلب
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۷ بعلاوه ۴
خشک شوئی آنلاین

laundrybox.ir - حقوق مادی و معنوی سایت خشكشوئی آنلاین محفوظ است

خشكشوئی آنلاین

سفارش خشکشویی آنلاین