رییس سازمان غذا و دارو اعلام كرد

بهره گیری از ظرفیت بانكهای برزیل برای كمك به مبادلات بانكی در خرید دارو و تجهیزات پزشكی

بهره گیری از ظرفیت بانكهای برزیل برای كمك به مبادلات بانكی در خرید دارو و تجهیزات پزشكی خشكشوئی آنلاین: رئیس سازمان غذا و دارو اظهار داشت: ایران برای مراودات بانكی در مورد خرید دارو تجهیزات به كمك نیاز دارد كه امیدواریم بتوانیم از بانكهای برزیل در این زمینه استفاده نمائیم.


به گزارش خشكشوئی آنلاین به نقل از ایسنا، دكتر مهدی پیرصالحی با هیاتی از بانك پائولیستا برزیل به منظور گفت و گو درباره راهكارهای بهبود روابط بانكی بین دو كشور و تسهیل شرایط انتقال پول برای خرید دارو و تجهیزات دیدار نمود.
معاون وزیر بهداشت در این دیدار اظهار داشت: در شرایط تحریم های ظالمانه كه مقابل ایران اعمال می شود، با وجود اینكه دارو و تجهیزات پزشكی جزو تحریم نیست، اما با مشكلاتی برای انتقال پول در ازای خرید دارو و تجهیزات مورد نیاز، مواجه هستیم.
وی ادامه داد: برزیل با عنایت به اینكه یكی از كشورهایی است كه به سرعت در حال پیشرفت بوده و در زمینه دارو و تجهیزات پیشرفت های شایان توجهی داشته است، می تواند در زمینه خرید دارو و تجهیزات به ما كمك نماید.
بنابر اعلام روابط عمومی سازمان غذا و دارو، پیرصالحی نسبت به همكاری مشترك ایران و برزیل در زمینه دارو و تجهیزات ابراز علاقمندی كرد و اظهار داشت: ایران برای مراودات در زمینه دارو و تجهیزات به كمك های بانكی نیاز دارد كه امیدواریم بتوانیم از بانكهای برزیل استفاده نمائیم و برای تهیه دارویی كه حتی از كشورهای دیگر خریداری شده، بتوانیم بوسیله بانكهای برزیلی مبادلات مالی را داشته باشیم.
منبع:

1398/02/08
22:15:39
5.0 / 5
5140
تگهای خبر: بهداشت , وزیر بهداشت
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
نظر شما در مورد این مطلب
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۴ بعلاوه ۴
خشک شوئی آنلاین

laundrybox.ir - حقوق مادی و معنوی سایت خشكشوئی آنلاین محفوظ است

خشكشوئی آنلاین

سفارش خشکشویی آنلاین