افزایش حقوق بازنشستگان تامین اجتماعی تصویب گردید، حداقل حقوق یك میلیون و ۵۱۶ هزارتومان

افزایش حقوق بازنشستگان تامین اجتماعی تصویب گردید، حداقل حقوق یك میلیون و ۵۱۶ هزارتومان خشكشوئی آنلاین: به پیشنهاد وزیر تعاون، كار و رفاه اجتماعی، امروز در جلسه هیات وزیران با سوژه افزایش مستمری های بازنشستگی، ازكارافتادگی و مجموع مستمری بازماندگان مشمولان قانون تامین اجتماعی كه تا آخر سال ۹۷ برقرار شده است مطرح و تصویب گردید.


به گزارش خشكشوئی آنلاین به نقل از ایسنا، محمد شریعتمداری اظهار داشت: بر طبق مصوبه اختتام سال ۱۳۹۷ شورای عالی كار و تصمیمات اتخاذ شده در سازمان تامین اجتماعی، هیات دولت افزایش مستمری ماهانه مستمری بگیران سازمان مذكور را مصوب كرد.
بگفته وی و بر این اساس، از یكم فروردین سال ۹۸ مستمری كلیه دریافت كنندگان حداقل مستمری به میزان یك میلیون و ۵۱۶ هزار و ۸۸۱ تومان ( معادل ۳۶/۵درصد رشد نسبت به مستمری سال قبل ) و برای سایر سطوح به میزان ۱۳ درصد مستمری آنان درانتها اسفند سال ۹۷ بعلاوه مبلغ ثابت ۲۶۱ هزار و ۱۴۷ تومان افزایش می یابد.
شریعتمداری اضافه كرد: افزایش مستمری سایر افرادی كه مستمری آنها به نسبت سنوات پرداخت حق بیمه برقرار شده است، به ترتیب بر طبق افزایش های مذكور و به نسبت سنوات پرداخت حق بیمه آنان محاسبه و پرداخت خواهد شد.
به گزارش خشكشوئی آنلاین به نقل از ایسنا، محمدحسن زدا، سرپرست سازمان تامین اجتماعی قبل از این در این باره توضیحاتی نمایش و درباره افزایش حقوق مستمری بگیران و بازنشستگان سازمان تامین اجتماعی امسال اظهار كرده بود: دو گروه مستمری بگیر و بازنشسته داریم كه حداقلی بگیران و سایر سطوح است.
او همینطور گفته بود كه برای حداقلی بگیران كه قانون تعیین تكلیف می كند و طبق مصوبه شورای عالی ۳۶.۵ درصد به حقوق آنها اضافه می شود. به عبارتی دیگر افرادی كه سال قبل دریافتی شان یك میلیون و ۱۰۰ هزار تومان بود امسال به یك میلیون و ۵۰۰ هزار تومان می رسد.
زدا با اشاره به میزان افزایش گروه دوم یعنی سایر سطوح درآمدی اظهار كرده بود: سایر سطوح درآمدی اشخاصی هستند كه بیشتر از یك میلیون و ۲۰۰ هزار تومان دریافتی دارند. با احتساب افزایش ۱۳ درصدی بعلاوه ۲۶۱ هزار تومان نقد، اگر شخصی دریافتی اش دو میلیون تومان در سال قبل بوده، امسال به دومیلیون و ۵۲۱ هزار تومان می رسد. اگر دریافتی شخصی سه میلیون تومان بوده به سه میلیون و ۶۵۱ هزار تومان می رسد و اگر چهار میلیون تومان بوده به چهارمیلیون و ۷۸۱ هزار تومان می رسد.
1398/02/12
12:25:50
5.0 / 5
4974
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
نظر شما در مورد این مطلب
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۸ بعلاوه ۳
خشک شوئی آنلاین

laundrybox.ir - حقوق مادی و معنوی سایت خشكشوئی آنلاین محفوظ است

خشكشوئی آنلاین

سفارش خشکشویی آنلاین