جزییاتی از حادثه آتش سوزی در اراضی تحت مدیریت منطقه آزاد قشم؛

مدیركل بنادر و دریانوردی هرمزگان: حریق تحت كنترل آتش نشانان بندر شهید رجایی است

مدیركل بنادر و دریانوردی هرمزگان: حریق تحت كنترل آتش نشانان بندر شهید رجایی است به گزارش خشكشوئی آنلاین مدیركل بنادر و دریانوردی هرمزگان از تحت كنترل بودن آتش سوزی یك دستگاه ریچ استاكر فرسوده، بشكه های قیر و روغن در اراضی تحت مدیریت منطقه آزاد قشم با حضور آتش نشانان بندر شهید رجایی اطلاع داد.


به گزارش خشكشوئی آنلاین به نقل از ایسنا، اله مراد عفیفی پور ضمن اعلام این خبر اظهار نمود: عصر امروز (۱۵ خرداد) یك دستگاه ریچ استاكر فرسوده در اراضی تحت مدیریت منطقه آزاد قشم گرفتار سانحه آتش سوزی شد كه به علت همجواری آن با بشكه های روغن پایه و قیر، دامنه حریق افرایش یافت و به علت مشتعل شدن قیر، حجم زیادی دود از این اراضی به هوا برخاست.
وی ادامه داد: آتش نشانان بندر شهید رجایی الان در حال اطفای حریق و خنك سازی ریچ استاكر و بشكه های درگیر در حادثه آتش سوزی هستند.
مدیركل بنادر و دریانوردی هرمزگان با تاكید بر تحت كنترل بودن این آتش سوزی توسط تیم آتش نشانی بندر شهید رجایی، تصریح كرد: در زمان بروز حادثه، یك نفر از یگان حفاظت گرفتار مصدومیت شد كه برای انجام خدمات درمانی بیشتر، به بیمارستان انتقال یافته است.
شایان ذكر است، ریچ استاكر یكی از تجهیزات مورد استفاده در ترمینال های كانتینری است كه برای انجام عملیات تخلیه، بارگیری، جابجایی و صفافی كانتینرها در فواصل كوتاه استفاده می شود و انعطاف پذیری بالایی در عملیات چیدمان این كالاها در محوطه های كانتینری دارد.

/ ‏


1398/03/15
22:14:47
5.0 / 5
5566
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
نظر شما در مورد این مطلب
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۹ بعلاوه ۳
خشک شوئی آنلاین

laundrybox.ir - حقوق مادی و معنوی سایت خشكشوئی آنلاین محفوظ است

خشكشوئی آنلاین

سفارش خشکشویی آنلاین