دیدار سرپرست وزارت آموزش و پرورش با آیت الله امامی كاشانی

دیدار سرپرست وزارت آموزش و پرورش با آیت الله امامی كاشانی خشكشوئی آنلاین: سرپرست وزارت آموزش و پرورش در حاشیه مراسم خاكسپاری دكتر محمدرضا حافظی با آیت الله امامی كاشانی دیدار نمود.


به گزارش خشكشوئی آنلاین به نقل از ایسنا، سیدجواد حسینی در حاشیه مراسم خاكسپاری خیر نیك اندیش دكتر محمدرضا حافظی با آیت الله امامی كاشانی دیدار و گفتگوكرد.
در این دیدار آیت الله امامی كاشانی با تاكید بر توسعه مدارس معارف اسلامی اشاره كرد: آموزش و پرورش یكی از مهمترین مكان هایی است كه می توان از آن برای بسط و گسترش معارف اسلامی بهره برد.
در ادامه حسینی با اشاره به سیاست های مهم آموزش و پرورش اظهاركرد: توسعه ارزش های دینی و باورهای علوم و معارف اسلامی از سیاست های مهم آموزش و پرورش است.
سرپرست وزارت آموزش و پرورش اشاره كرد: با عنایت به سند تحول بنیادین آموزش و پرورش باید توسعه مشاركت دستگاه ها و نهادها با آموزش و پرورش در امتداد سند تحول انجام گیرد.
به گزارش معاونت روابط عمومی و اطلاع رسانی وزارت آموزش و پرورش، وی با اشاره به اینكه كه در دوران خدمت خود در آموزش و پرورش طرح های مختلفی در جهت توسعه معارف اسلامی اجرا كرده است، اظهار داشت: انشالله در برنامه ها و سیاست های وزارت آموزش و پرورش توجه ویژه ای به قرآن، نماز و عترت خواهیم داشت.
منبع:

1398/03/23
18:30:30
5.0 / 5
4866
تگهای خبر: آموزش , توسعه , دستگاه
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
نظر شما در مورد این مطلب
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۸ بعلاوه ۴
خشک شوئی آنلاین

laundrybox.ir - حقوق مادی و معنوی سایت خشكشوئی آنلاین محفوظ است

خشكشوئی آنلاین

سفارش خشکشویی آنلاین