معاون وزیر بهداشت خبر داد

اعلام نتایج بسیج ملی كنترل فشارخون در نیمه اول مهر

اعلام نتایج بسیج ملی كنترل فشارخون در نیمه اول مهر به گزارش خشكشوئی آنلاین معاون وزارت بهداشت بسیج ملی كنترل فشارخون را نخستین كمپین اجرا شده دیجیتال دركشور خواند و آنرا از این جهت بی سابقه اعلام نمود.


به گزارش خشكشوئی آنلاین به نقل از ایسنا، دكترعلیرضا رئیسی در نخستین مجمع سراسری كارگروه های تخصصی مشاوران مركز مدیریت شبكه اظهار داشت: سایر خصوصیت های این بسیج ایجاد هماهنگی كامل در سراسر كشور، استفاده از توان سایر بخش ها و نهادهاست.
وی افزود: روند كار در این بسیج ملی تابحال به خوبی پیش رفته و هر لحظه این بسیج مانیتورینگ می شود.
معاون بهداشت وزارت بهداشت اضافه كرد: اطلاعاتی كه از مراكز بهداشتی، درمانی و پایگاه ها می رسند بسیار مفیدند ولی اطلاعات ایستگاه ها از این جهت كه بیماران جدید فشار خون را معرفی می كند، نشان داده است چه افرادی تابحال به مراكز ما رجوع نكرده اند، بسیار پرارزش است، چونكه این افراد تابحال به سطوح 2 و3 فقط رجوع می كردند و تحت كنترل شبكه بهداشت نبودند.
وی خاطرنشان كرد: روز اول آغاز طرح 110 هزار ثبت فشار خون در ایستگاه ها داشتیم كه كم كم به 150 هزار نفر رسید و بعد 270 هزار نفر ثبتی داشتیم.
دكتر رئیسی با اشاره به اینكه نیمه اول مهر ماه نتایج بسیج ملی را اعلام خواهیم كرد، اظهار داشت: یكی از اشكالات ما در حوزه SDH مشاركت طلبی دستگاه ها بود كه با رصد این بسیج ملی بهتر می توان مشكلات و راهكار در این زمینه پیدا كرد.
برپایه گزارش وبدا، وی ادامه داد: در 23 روز مانده از بسیج ملی كنترل فشار خون پیشبینی می نماییم 17 تا 18 میلیون ثبتی داشته باشیم.1398/03/24
13:18:17
5.0 / 5
4912
تگهای خبر: بهداشت , درمان , دستگاه , كالا
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
نظر شما در مورد این مطلب
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۲ بعلاوه ۲
خشک شوئی آنلاین

laundrybox.ir - حقوق مادی و معنوی سایت خشكشوئی آنلاین محفوظ است

خشكشوئی آنلاین

سفارش خشکشویی آنلاین