اختلال در پروازهای بمبئی به سبب بارندگی شدید

اختلال در پروازهای بمبئی به سبب بارندگی شدید خشكشوئی آنلاین: بارندگی های سنگینی كه از امروز (دوشنبه) در بمبئی، پایتخت مالی هند شروع شده موجب اختلال در شبكه قطار محلی و به تأخیر افتادن پروازها در دومین فرودگاه شلوغ این كشور شده است.


به گزارش خشكشوئی آنلاین به نقل از ایسنا، كارشناسان هواشناسی بمبئی خاطر نشان كرده اند كه امسال كشور هند شاهد یكی از شدیدترین موارد بارندگی های موسمی است و برخی مناطق را به شكلی تحت تاثیر قرار داده كه شاهد بیشترین حجم بارندگی یك دهه اخیر تنها طی یك دوره دو روزه بوده اند.
باند اصلی در فرودگاه بمبئی در روز سه شنبه بعد از آن كه پرواز SpiceJet در ساعت ۱۱: ۴۵ پس از ظهر روز دوشنبه به هنگام فرود در باران سنگین از محدوده باند خارج شد، بسته باقی مانده است. البته تمام مسافران این هواپیما سالم بوده و این حادثه هیچ تلفاتی نداشته است.
یك هواپیمای بوئینگ ۷۳۷-۸۰۰ هم چنان در انتهای این باند باقی مانده است و بااینكه یك باند دیگر در این فرودگاه قابل استفاده می باشد اما پروازها هم چنان با تاخیر مواجه می شوند.
بارندگی های سنگین شبانه ۵۵ پرواز را مجبور به فرود در فرودگاه های نزدیك فرودگاه بمبئی همچون فرودگاه های "احمدآباد" و "بنگلور" كرده است و ۵۲ پرواز نیز لغو شده است.
طبق اعلام پلیس بمبئی، این بارش ها هم چنین سبب سقوط یك دیوار در این شهر و كشته شدن ۱۵ نفر شده است.
خطوط هوایی این كشور قبل تر نسبت به لغو و تاخیر انبوهی از پروازها آگهی داده بود.
مركز هواشناسی منطقه ای نیز نسبت به بارندگی های "سنگین" و "فوق سنگین" تا ۴۸ ساعت آینده در بمبئی و حومه آن آگهی داده است.
بنا بر گزارش اسپوتنیك، طبق اعلام مراكز هواشناسی، بمبئی بین سه تا پنج ژوئیه در معرض خطر جدی سیل قرار داشته و در این مدت بارش روزانه حدود ۲۰۰ میلی متر باران پیش بینی شده است.
منبع:

1398/04/11
13:39:08
5.0 / 5
4896
تگهای خبر: آب , باران , بارندگی , پلیس
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
نظر شما در مورد این مطلب
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۸ بعلاوه ۳
خشک شوئی آنلاین

laundrybox.ir - حقوق مادی و معنوی سایت خشكشوئی آنلاین محفوظ است

خشكشوئی آنلاین

سفارش خشکشویی آنلاین