انتقادات و سوالات اعضای شورای شهر از طرح ترافیك جدید

انتقادات و سوالات اعضای شورای شهر از طرح ترافیك جدید خشكشوئی آنلاین: برخی از اعضای شورای شهر به بیان نقطه نظرات خود در مورد طرح ترافیك جدید پرداختند.


به گزارش خشكشوئی آنلاین به نقل از ایسنا، اعضای شورای شهر تهران بعد از شنیدن گزارش معاون حمل و نقل و ترافیك شهرداری تهران در مورد عملكرد طرح ترافیك جدید به بیان سوالات خود پرداختند و شهربانو امانی عضو كمیسیون حمل و نقل با بیان این كه آیا دوربین ها تكمیل است؟ اظهار داشت: برای من سوال است كه در مهر ماه و با بازگشایی مدارس وضعیت طرح ترافیك چه می شود؟.
همین طور افشین حبیب زاده با بیان این كه عنوان شده كه قبلاً كسانی كه خودرویی پلاك زوج داشتند جهت استفاده بیشتر مبادرت به خرید خودروی با پلاك فرد هم كرده اند اظهار داشت: حالا سوال اینجاست كه چه تضمینی وجود دارد كه افراد نسبت به خرید خودروی سوم اقدام نكنند تا مهلت استفاده شان به ۶۰ روز بلاعوض برسد؟.
وی با بیان این كه افزایش سرانه موتور سیكلت امكان دارد افزایش یابد اضافه كرد: پلیس اعلام نموده كه خرید و فروش موتور سیلكت ۲۰ درصد افزایش داشته و همین طور آخرین مشاهدات نشان داده است كه به خصوص در معابر حاشیه اجرای طرح، تردد افزایش یافته و دوربین خروجی ها كامل نیست.
به گزارش خشكشوئی آنلاین به نقل از ایسنا، در ادامه حجت نظری با بیان این كه از شروع تیر امسال كه طرح ترافیك جدید شروع شده بنظر می رسد هوا آلوده تر شود تا پاك تر اظهار داشت: این طرح مصوبه شورای ترافیك است و حالا كه تعداد زیادی از شهروندان ناراضی هستند مابقی شركا نیز باید مسئولیت قبول كنند اظهار داشت: بنظر می رسد هنوز زیر ساخت های توسعه حمل و نقل عمومی ارتقا نیافته است و باید فكری به حال آن كرد.
به گزارش خشكشوئی آنلاین به نقل از ایسنا، احمد مسجد جامعی با بیان این كه گزارش ارائه شده در كمیسیون مطرح نشده و به ما هم نسخه ای ندادند اظهار داشت: این چه گزارش و چه شورایی است؟.
وی با بیان این كه تحول به چه قیمتی باید رخ دهد و مگر ما نظامی هستیم؟ اضافه كرد: تحول به روش زوری و یا این كه بگویم مردم عقلشان نمی رسد، درست نیست و این عقل كل بینی بزرگترین مشكل نظام های تحول گراست. چرا كمیسیون های ذی ربط اطلاعی از جزئیات این طرح ندارند.
مسجد جامعی با بیان این كه تبعات اجرای این طرح های پول محور موجب افزایش فقر و تبعیض می شود و هزینه های جابجایی را در سبد خانوارها بالا می برد اظهار داشت: ما بعنوان مدیریت كلان شهری برای آمد و شد مردم چه تسهیلاتی داریم و چند خط اتوبوس و مترو اضافه كردیم؟.
منبع:

1398/04/18
13:16:55
5.0 / 5
4980
تگهای خبر: اتو , اتوبوس , پلیس , توسعه
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
نظر شما در مورد این مطلب
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۲ بعلاوه ۳
خشک شوئی آنلاین

laundrybox.ir - حقوق مادی و معنوی سایت خشكشوئی آنلاین محفوظ است

خشكشوئی آنلاین

سفارش خشکشویی آنلاین