اجبار تراشیدن موی سر در سربازی برداشته شدبعلاوه شرایط جدید

اجبار تراشیدن موی سر در سربازی برداشته شدبعلاوه شرایط جدید خشكشوئی آنلاین: رئیس اداره سرمایه انسانی ستاد كل نیروهای مسلح از حذف گردنگیر سربازان به تراشیدن موی سر در دوره آموزشی و دوران خدمت سربازی آگاهی داد.


سردار موسی كمالی در گفت و گو با ایسنا، در این باره اظهار داشت: سربازان یكی از مهمترین اركان توان رزم نیروهای مسلح و بنیه دفاعی كشور هستند و آخرین یافته های علمی نیز نشان داده است كه سبب نشاط، انگیزه و ارتقاء توان در نیروهای مسلح شده اند كه در همین راستا نیز نیروهای مسلح خودرا ملزم به حمایت و پشتیبانی از سربازان می داند.

كمالی با اشاره به اینكه سربازی در گذشته همواره با تراشیدن موی سر همراه بوده است، اظهار داشت: این امر در سال های بسیار دور به منظور رعایت بهداشت فردی و... انجام می شد و الزامی بود اما هم اكنون با عنایت به ارتقاء بهداشت فردی و امكانات مناسب در یگان های نیروهای مسلح و همین طور در امتداد خوشایند سازی و افزایش نشاط سربازان، گردنگیر تراشیدن موی سر برای سربازان حذف شد.
رئیس اداره سرمایه انسانی سرباز ستاد كل نیروهای مسلح با تاكید بر اینكه دیگر هیچ الزامی برای تراشیدن موی سر از طرف سربازان وجود ندارد اظهار داشت: تراشیدن موی سر با نمره چهار از سربازی حذف شد و از این به بعد نمره موی سر كاركنان وظیفه دارای مدرك دیپلم و پایین تر در مراكز آموزشی ۱۰ و سرباز و سرجوخه در حین خدمت ۱۰ تا ۱۶ خواهد بود.

وی افزود: همین طور سربازان دارای مدرك فوق دیپلم و بالاتر نیز نمره موی سرشان در مراكز آموزشی ۱۶ و افسر و درجه دار در حین خدمت نیز ۱۶ تا ۲۰ خواهد بود.
كمالی درباره اینكه آیا كسی می تواند موی سر خودرا با نمره چهار بتراشد؟ اظهاركرد: دیگر الزامی در این زمینه وجود ندارد و اما اگر كسی قصد چنین كاری را داشته باشد، مانعی ندارد.
وی در مورد مدل دادن به موی سر نیز اظهار داشت: مدلهای نامتعارف ممنوع بوده و نباید در دوران سربازی موی سر به چنین شكلی اصلاح گردد و مدل اصلاح باید ساده باشد.1398/04/20
13:47:10
5.0 / 5
5190
تگهای خبر: آموزش , بهداشت , سرمایه
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
نظر شما در مورد این مطلب
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۴ بعلاوه ۳
خشک شوئی آنلاین

laundrybox.ir - حقوق مادی و معنوی سایت خشكشوئی آنلاین محفوظ است

خشكشوئی آنلاین

سفارش خشکشویی آنلاین