تهدید مسافران مترو با اسلحه پلاستیكی

تهدید مسافران مترو با اسلحه پلاستیكی خشكشوئی آنلاین: فردی كه برای نشستن روی صندلی مترو، مسافران را با اسلحه پلاستیكی تهدید كرده بود، در ایستگاه چهارراه ولیعصر دستگیر شد.


به گزارش خشكشوئی آنلاین به نقل از ایسنا، روز گذشته مأموران انتظامی مستقر در ایستگاه مترو چهارراه ولیعصر از وقوع درگیری میان دو مسافر مترو مطلع شده و با حضور در محل به بررسی سوژه پرداختند. در بررسی های اولیه مشخص شد درگیری میان دو مسافر از داخل قطار شروع شده و بعد از پیاده شدن از آن نیز ادامه داشته است.
همین طور در تحقیقات بعدی مأموران نیز مشخص شد كه یكی از طرفین درگیری با اسلحه پلاستیكی و غصب عناوین، قصد ترساندن شهروندان را داشته و خودرا مأمور معرفی كرده بود و درگیری نیز بنا بر این شروع شده است كه در همین راستا دو طرف درگیری به پلیس مترو منتقل شده و در آنجا مشخص شد كه دعوا بر سر نشستن روی صندلی شروع شده و هنگامی كه متهم جایی برای نشستن پیدا نكرده با نشان دادن اسلحه اش به مسافران نشسته بر روی صندلی خودرا مأمور معرفی كرده و درخواست نشستن روی صندلی را كرده است كه با عنایت به پلاستیكی بودن اسلحه شهروندان با این فرد درگیر شده اند.
در ادامه بررسی های انجام شده با عنایت به رفتار غیرعادی متهم این احتمال عنوان شد كه وی گرفتار اختلالات روانی باشد كه در همین راستا مقرر شد بررسی های بیشتر روی این فرد صورت گیرد.

مركز اطلاع رسانی پلیس پیشگیری تهران بزرگ با تأیید این خبر اعلام نمود: گزارش اولیه در این خصوص تنظیم شده و متهم برای سیر مراحل قانونی و نیز بررسی شرایط روحی و روانی به كلانتری ۱۲۹ جامی تحویل داده شد تا با دستور قضائی دستوران بعدی در موردش صورت گیرد.

منبع:

1398/04/24
13:56:13
5.0 / 5
5018
تگهای خبر: پلیس , شهروندان
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
نظر شما در مورد این مطلب
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۵ بعلاوه ۱
خشک شوئی آنلاین

laundrybox.ir - حقوق مادی و معنوی سایت خشكشوئی آنلاین محفوظ است

خشكشوئی آنلاین

سفارش خشکشویی آنلاین