یك عضو شورای شهر تهران:

پلیس شرایط صدور گواهینامه موتورسیكلت برای زنان را فراهم آورد

پلیس شرایط صدور گواهینامه موتورسیكلت برای زنان را فراهم آورد به گزارش خشكشوئی آنلاین رئیس كمیسیون سلامت شورای اسلامی شهر تهران درباره صدور حكم شعبه یك دیوان عدالت اداری در خصوص اجبار پلیس راهور به صدور گواهینامه رانندگی موتورسیكلت برای زنان، اظهار داشت: اظهار داشت: این اقدام خوب و مثبتی است و امیدواریم پلیس و دستگاه های انتظامی شرایط لازم را فراهم و همكاری كنند.


زهرا صدراعظم نوری در گفتگو با ایسنا، گفت: تعداد موتور سواران زن در جامعه ما خیلی نیست اما همان تعدادی كه علاقمند هستند باید شرایطی فراهم گردد كه گواهینامه دریافت كنند و برپایه قانون و مقررات اقدام نمایند و تخلفی صورت نگیرد.
وی افزود: انشاالله این زنان هم با رعایت شئونات و ارزش های حاكم بر كشور اقدام به این كار كنند و بر مبنای ضوابط عمل كنند. بدون شك اقدام دیوان عدالت اداری بسیار موثر و خوب است و امیدواریم پلیس هم همكاری كند.
این عضو شورای شهر تهران همینطور اظهار داشت: من بعنوان یك زن كه ۵۰ درصد جمعیت جامعه را تشكیل می دهد از این مورد استقبال می كنم تا شرایط برابر فراهم گردد. تعداد موتور سواران زن زیاد نیست و نمی تواند ایجاد نگرانی كند ضمن اینكه حتما این افراد با رعایت شئونات و ارزش های حاكم بر جامعه مبادرت به این كار خواهند كرد.1398/05/14
13:59:12
5.0 / 5
4963
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
نظر شما در مورد این مطلب
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۶ بعلاوه ۳
خشک شوئی آنلاین

laundrybox.ir - حقوق مادی و معنوی سایت خشكشوئی آنلاین محفوظ است

خشكشوئی آنلاین

سفارش خشکشویی آنلاین