مدیرعامل سازمان میادین میوه و تره بار شهرداری تهران خبر داد

آغاز فعالیت ۲۴ مركز عرضه دام زنده ویژه عید قربان

آغاز فعالیت ۲۴ مركز عرضه دام زنده ویژه عید قربان خشكشوئی آنلاین: مدیرعامل سازمان میادین میوه و تره بار شهرداری تهران از آغاز فعالیت24 مركز عرضه دام زنده ویژه عید قربان از بامداد امروز (20 مردادماه) آگاهی داد و اظهار داشت: مراكز عرضه دام امروز تا ساعت 19 به شهروندان خدمات ارائه می كنند.به گزارش خشكشوئی آنلاین به نقل از ایسنا، سعید راد در حاشیه بازدید از مراكز عرضه بهداشتی دام در جمع خبرنگاران اظهار داشت: از ۲۴ مركز عرضه دام زنده ۲۱ مركز به صورت موقت و ویژه عید قربان دایر شده اند و سه مركز نیز در طول سال در حوزه عرضه دام زنده به شهروندان خدمات ارائه می كنند.

وی اضافه كرد: برای عید قربان امسال ۳۰ هزار راس دام با هماهنگی دامپزشكی و سازمان امور عشایر پیش بینی شده است كه تمامی دام ها توسط دامپزشك قبل و بعد از ذبح بطور كامل معاینه می شوند و تحت نظارت قرار دارند. بی شك در هر مرحله ای از خرید دام زنده، بیماری دام توسط دامپزشك تشخیص داده شود، پول دام به مشتریان بازگردانده خواهد شد و دام مورد نظر معدوم می شود.

مدیرعامل سازمان میادین میوه و تره بار شهرداری تهران درباب نرخ گذاری هر كیلو دام زنده ظرف امروز و فردا (۲۰ و ۲۱ مردادماه) اظهار داشت: هر كیلو دام زنده بین ۴۵ تا ۴۷ هزار تومان عرضه خواهد شد كه البته نرخ گذاری كاملا بستگی به عرضه و تقاضا و كشش بازار دارد اما حداكثر ۴۷ هزار تومان بطور كامل كارشناسی شده ولی از تمامی استان ها نیز قیمت هر كیلو دام زنده استعلام شده است. سازمان میادین تلاش بسیاری كرده تا امروز قیمت عرضه دام زنده برای هر كیلو بیشتر از ۴۷ هزار تومان نشود.

وی افزود: شهروندان با خرید از مراكز بهداشتی عرضه دام زنده خیالشان راحت خواهد بود چونكه در تمامی مراحل توسط دامپزشك نظارت های لازم انجام می شود. ما در تمامی مناطق شهر تهران به جز منطقه سه حداقل یك مركز عرضه بهداشتی دام زنده داریم. همین طور در مناطق ۲۱، ۴، ۱۵ و ۱۸ دو مركز مشغول فعالیت و خدمت رسانی به شهروندان هستند.

راد درانتها اظهار داشت: سال قبل ۲۱ هزار راس دام زنده برای عید قربان پیش بینی شده بود اما امسال ۳۰ هزار راس دام زنده برای امروز و فردا ویژه عید قربان پیش بینی شده است. تمامی مراكز ما امروز تا ساعت ۱۹ مشغول فعالیت خواهند بود و یك مركز در منطقه ۱۹ تا ساعت ۲۲ به شهروندان خدمات ارائه خواهدنمود همین طور فردا تمامی مراكز از ساعت ۵ لغایت ۱۵ برای شهروندان ارائه خدمات خواهند داشت.

منبع:

1398/05/20
13:46:29
5.0 / 5
4731
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
نظر شما در مورد این مطلب
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۵ بعلاوه ۵
خشک شوئی آنلاین

laundrybox.ir - حقوق مادی و معنوی سایت خشكشوئی آنلاین محفوظ است

خشكشوئی آنلاین

سفارش خشکشویی آنلاین