دمای تهران به زیر ۲۰ درجه رسید، كاهش دما در بعضی نقاط كشور

دمای تهران به زیر ۲۰ درجه رسید، كاهش دما در بعضی نقاط كشور به گزارش خشكشوئی آنلاین خبرگزاری صدا و سیما نوشت: دما در پایتخت به زیر ۲۰ درجه كاهش پیدا كرد و در خیلی از استان های نیمه شمالی كاهش دما ملموس است


​محمد اصغری امروز به افزایش روند كاهش دما اشاره نمود و اظهار داشت: ​ حداقل دما در پایتخت به زیر ۲۰ درجه رفت و در خیلی از استان های نیمه شمالی كشور این كاهش دما ملموس است.
وی تصریح كرد: صیفی كاران برای جمع آوری محصولات خود امروز فرصت دارند. اصغری با اشاره به ادامه بارش ها در سواحل دریای خزر اظهار داشت: ​ پدیده رگبار، ​رعد و برق را در آذربایجان غربی، شرقی و اردبیل داریم و احتمال طغیان رودخانه ها در این مناطق وجود دارد. بنابراین از اطراق در اطراف مسیل ها باید چشم پوشی كنید. اصغری اضافه كرد: در ارتفاعات زنجان، قزوین، البرز، ​تهران و سمنان هم پس از ظهر امروز همین وضعیت حاكم است، بنابراین برف پاك كن خودرو ها باید برای رفت و آمد در این مسیرها بازنگری شود.
كارشناس هواشناسی با اشاره به پدیده رگبار در شمال شرق كشور اظهار داشت: ​ از عصر امروز در خراسان شمالی و بخش هایی از خراسان رضوی مثل دره گز، چناران، قوچان و توابع مشهد مقدس رعد و برق ایجاد می شود.
اصغری همینطور درباره وضعیت آب و هوای نیمه جنوب كشور توضیح داد: ​ در جنوب تهران، بخش هایی از استان مركزی، قم، شمال اصفهان و یزد از عصر امروز وزش باد، گرد و خاك وجود خواهد داشت، این وضعیت تا حدودی در خوزستان و ایلام هم وجود دارد و هوای استنشاقی در ایلام تا حدودی از استاندارد خارج می شود. همین وضعیت در مناطقی از كردستان و غرب كرمانشاه هم وجود دارد.
وی تصریح كرد: ​ غبار تا حدودی در بوشهر هم دیده می شود. احتمال دارد آب ها در مناطق شرقی تنگه هرمز، اطراف جاسك و سواحل دریای عمان تا حدودی مواج شود. قایق های موتوری، سبك و صیادی باید با احتیاط از این مناطق عبور كنند.
كارشناس هواشناسی با اشاره به روند افزایش دما در شرق كشور اظهار داشت: ​ زاهدان و بیرجند نسبت به روز گذشته بیشترین افزایش دما را داشتند. كاهش دما از امشب با خیزش گرد و خاك در مناطقی مثل زابل، نهبندان، ​هامون و مرز كرمان ایجاد می شود. شب هنگام و فردا برای عبور با خودرو در این مناطق باید احتیاط شود.

1398/06/20
12:51:59
5.0 / 5
4448
تگهای خبر: آب , استاندارد , محصولات , هوا
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
نظر شما در مورد این مطلب
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۶ بعلاوه ۱
خشک شوئی آنلاین

laundrybox.ir - حقوق مادی و معنوی سایت خشكشوئی آنلاین محفوظ است

خشكشوئی آنلاین

سفارش خشکشویی آنلاین