ورود آموزش های جلوگیری از اعتیاد به مدارس شمیرانات

ورود آموزش های جلوگیری از اعتیاد به مدارس شمیرانات خشكشوئی آنلاین: فرماندار شهرستان شمیرانات با اشاره به حضور اعضای ستادمبارزه با مواد مخدر شمیرانات درمدارس این شهرستان از عرضه اموزش های جلوگیری از اعتیاد به دانش آموزان شمیرانات اطلاع داد.


سیاوش شهریور در گفت و گو با ایسنا، اظهار داشت: در جلسه شورای هماهنگی مبارزه با مواد مخدر شهرستان مقرر شد با عنایت به اهمیت نقش پیشگیری در مقابله با صدمه های اجتماعی بخصوص اعتیاد، مبحث عرضه آموزش به دانش آموزان در این زمینه به شكلی جدی پیگیری شود و در همین راستا اعضا موظف شدن هر هفته یك نفر در یك مدرس حاضر و آموزش های لازم را به دانش آموزان ارائه نمایند.
وی ادامه داد: این آموزش ها می تواند آگاهی دانش آموزان درباره این بلای خانمان سوز را افزایش دهد و آنها را در مقابل گرفتار شدن به این صدمه اجتماعی مقاوم و ایمن كند و نقش بسزایی در آینده خواهند داشت.
شهریور این را هم اظهار داشت: در این راه باید آموزش اولیای دانش آموزان هم در دستور كار باشد و آگاهی های لازم به همراه هشدارها به آنها داده شود بنابراین تصمیم گرفته شد كه در حوزه مقابله با اعتیاد ارائه این آموزش ها توسط اعضای ستاد مبارزه با مواد مخدر در مدارس سطح شهرستان آغاز شود. بطور قطع باید از هر فرصتی و هر اجتماعی بهره برد و اقشار مختلف جامعه را در مقابل صدمه های اجتماعی آگاه كرد.1398/06/22
14:39:35
5.0 / 5
4042
تگهای خبر: آموزش
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
نظر شما در مورد این مطلب
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۷ بعلاوه ۳
خشک شوئی آنلاین

laundrybox.ir - حقوق مادی و معنوی سایت خشكشوئی آنلاین محفوظ است

خشكشوئی آنلاین

سفارش خشکشویی آنلاین