فراخوانی برای ارائه پیشنهادها درباره بازبینی بخشنامه اجرایی مدارس

فراخوانی برای ارائه پیشنهادها درباره بازبینی بخشنامه اجرایی مدارس خشكشوئی آنلاین: شورای عالی آموزش و پرورش در فراخوانی از صاحب نظران نظام آموزشی كشور خواست تا دیدگاه ها، پیشنهادها و نظرات كارشناسی خودرا درباره بازبینی بخشنامه اجرایی مدارس ارائه نمایند.


به گزارش خشكشوئی آنلاین به نقل از ایسنا، بخشنامه اجرایی مدارس در حقیقت نقشه راه مدیریت مدارس است كه در امتداد سیاست مدرسه محوری و با هدف تقویت، واگذاری اختیارات، كارآمدی شوراها، استفاده از ظرفیت عوامل سهیم و موثر و جلب مشاركت آنان در امور مدرسه و... تدوین شده است.
با عنایت به اسناد بالادستی خصوصاً سند تحول بنیادین آموزش و پرورش و برنامه زیرنظام های شش گانه سند مذكور و تحولات محیطی، شرایط و نیازهای زمان و محدودیت های ناشی از منابع و امكانات؛ بازبینی و باز تولید بخشنامه اجرایی مدارس ضروری می باشد.
در همین راستا شورای عالی آموزش وپرورش در نظر دارد فراخوان دیدگاه ها، پیشنهادها و نظرات كارشناسی درباره بازبینی بخشنامه اجرایی مدارس را انجام دهد.
به گزارش معاونت روابط عمومی و اطلاع رسانی وزارت آموزش پرورش، گفتنی است، بخشنامه اجرایی با حضور تعدادی از مدیران و معلمان مدارس، كارشناسان حوزه ستادی، صاحب نظران حوزه تعلیم و تربیت و نظرخواهی از ادارات كل آموزش و پرورش استانها، تهیه و تدوین شده است، كهپس از اعتبار سنجی و اعمال اصلاحات لازم، شورای عالی آموزش و پرورش آخرین ویراست بخشنامه اجرایی مدارس را در اختیار عموم قرار داده است.
علاقمندان می توانند دیدگاه ها، پیشنهادها و نظرات كارشناسی خودرا بوسیله ایمیل و پیام رسان ها
ایمیل: Ravabet.sce@medu.ir
ایتا: http: //eitaa.com/joinchat/137232408G46c77fd2e8
سروش: https: //sapp.ir/joingroup/zE0MxNbq5JPl9I4FsmyhgS8O ارسال نمایند.1398/06/26
22:42:09
5.0 / 5
4306
تگهای خبر: آموزش , تولید
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
نظر شما در مورد این مطلب
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۳ بعلاوه ۳
خشک شوئی آنلاین

laundrybox.ir - حقوق مادی و معنوی سایت خشكشوئی آنلاین محفوظ است

خشكشوئی آنلاین

سفارش خشکشویی آنلاین