ماجرای ناپدید شدن ۲۰ ثانیه ای زهرا

ماجرای ناپدید شدن ۲۰ ثانیه ای زهرا خشكشوئی آنلاین: مردم و سلبریتی ها برای پیدا كردن رد و سرنخی از زهرای 2 ساله دست به كار ‏شده اند؛ دختربچه ای كه در عرض 20 ثانیه جوری ناپدید شد كه هیچ رد و سرنخی از خودش ‏به جا نگذاشت.به گزارش خشكشوئی آنلاین به نقل از ایسنا، «شهروند» در ادامه نوشت: حتی جست وجوی هزار نفر از مردم و نیروهای آتش نشانی و هلال احمر باز هم ‏به نتیجه نرسید. زهرا درست جلوی در خانه شان، در محله قلعه نو ورامین، وقتی همراه ‏خواهر كوچكش می خواست وارد خانه شود، دور زد و مسیرش را تغییر داد. او داخل كوچه ‏شد. ۲۰ ثانیه بیشتر در معرض دید نبود و دیگر هیچ كس او را ندید. هیچ دوربینی او را نشان ‏نداد. هیچ جست وجویی به نتیجه نرسید. هیچ ردی از زهرا پیدا نشد. حالا دو روز است كه پدر و ‏مادر زهرا در آرزوی پیدا شدن حتی یك نشانه از دخترشان هستند. مهتاب كرامتی، علی ‏كریمی، پرویز پرستویی و پرستو صالحی ازجمله سلبریتی هایی هستند كه در فضای مجازی ‏برای پیدا شدن این دختربچه از مردم كمك خواستند.

درحالی كه پدر و مادر زهرا حال و روز ‏خوبی ندارند، پسرعمه این دختربچه كه برای پیدا شدن زهرا تلاش می كند، ماجرای ناپدید شدن زهرا را روایت كرد:

زهرا دقیقا چه روزی و چه ساعتی ناپدید شد؟

ساعت ۹ شب روز ۲۵ شهریور ماه بود كه زهرا به همراه نفیسه خواهرش جلوی در خانه ‏شان بود. گویا نفیسه به خانه بر می گردد. زهرا هم پشتش بوده و او هم وارد خانه می شود. ‏اما در یك لحظه وقتی نفیسه بر می گردد، می بیند زهرا نیست. ‏

نفیسه چند ساله است؟

۷ سال دارد. او دیده است كه زهرا با او وارد خانه شده است، ولی انگار در راه پشیمان می ‏شود و باردیگر از خانه بیرون می رود. ‏ یك بلوز صورتی با یك شلوار سرمه ای تن زهرا بود، دمپایی هایش دستش بود یك گوشواره خیلی ریز طلا هم به گوش هایش آویزان بود.

هیچ دوربینی لحظه ناپدید شدن زهرا را ثبت نكرده است؟

دقیقا جلوی در خانه شان یك آژانس است كه دوربین دارد. دوربین های آن جا نشان داده است كه ‏زهرا با نفیسه وارد خانه می شود و روی پله ها باردیگر بر می گردد و از خانه بیرون می ‏رود. زهرا به سمت داخل كوچه می رود و دیگر هیچ نشانی از او نیست.

دوربین دیگری را بررسی نكردید؟

هر دوربینی كه آن اطراف بود را دیده ایم. اما هیچ كدام زهرا را نشان نمی دهد. فقط دوربین ‏آژانس، زهرا را نشان داده است. خانه آنها نبش كوچه است و زهرا هنگامی كه از خانه خارج ‏می شود، وارد كوچه می شود. ته كوچه به خیابان اصلی راه پیدا می كند. اما زهرا به آن ‏خیابان هم نرفت. اواسط كوچه یك چهارراه كوچك است، گویا زهرا در آن ناپدید شده و ‏مسیرش را تغییر داده است.

حال و روز پدر و مادرش چطور است؟

پدر زهرا بیماری ام اس دارد. از روزی كه دخترش گم شده حال و روزش اصلا خوب نیست. ‏مادرش هم كه اصلا نگویم بهتر است.

چه كارهایی برای پیدا كردن زهرا كرده اید؟

علاوه بر ماموران پلیس آگاهی كه جست وجو می كنند، تمام مردم و ما به دنبالش هستیم. همان ‏شبی كه زهرا گم شد، در محله قلعه نو ورامین غوغایی به پاشد. حدودا ۷۰ درصد مردم ‏محله به همراه نیروهای آتش نشانی و نیروهای هلال احمر تا خود بامداد به دنبال زهرا گشتیم. ‏یعنی حدودهزار نفر بودیم كه تمام اطراف آن جا را زیر پا گذاشتیم. ولی زهرا نبود كه نبود. ‏حتی نشانه ای هم از او پیدا نشد.

برخی از سلبریتی ها هم پیگیر این مساله بودند؟

بله. پرویز پرستویی، مهتاب كرامتی، پرستو صالحی، ترانه علیدوستی، علی كریمی و دیگر هنرمندان هم در ‏جریان ماجرا قرار گرفتند و از مردم كمك خواسته اند. خبر ناپدید شدن زهرا ناگهان همه جا ‏پیچید و اقوام و آشناها هركدام هر طور كه می شد اطلاع رسانی كردند. برای همین، سوژه ‏به گوش سلبریتی ها هم رسید.

منبع:

1398/06/29
13:23:08
5.0 / 5
4536
تگهای خبر: بیماری , پلیس
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
نظر شما در مورد این مطلب
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۲ بعلاوه ۱
خشک شوئی آنلاین

laundrybox.ir - حقوق مادی و معنوی سایت خشكشوئی آنلاین محفوظ است

خشكشوئی آنلاین

سفارش خشکشویی آنلاین