نایب رئیس شورای شهر تهران تاكید كرد

ضرورت پرداخت مطالبات شهرداری از جانب دولت برای عرضه خدمات مناسب تر

ضرورت پرداخت مطالبات شهرداری از جانب دولت برای عرضه خدمات مناسب تر به گزارش خشكشوئی آنلاین نایب رییس شورای اسلامی شهر تهران بر ضرورت پرداخت مطالبات شهرداری از جانب دولت تاكید كرد و اضافه كرد: بطور قطع با پرداخت مطالبات از جانب دولت، مدیریت شهری می تواند خدمات مناسب تری به شهروندان ارائه نماید.


به گزارش خشكشوئی آنلاین به نقل از ایسنا، امینی در انتها یكصدوشصت و هشتمین جلسه علنی شورای اسلامی شهر تهران در جمع خبرنگاران و در تشریح مصوبات جلسه امروز شورا اظهار داشت: طبق روال همه جلسات امروز آقای خلیل آبادی نطق قبل از دستوری داشتند و بعد از آن هم تذكراتی از جانب اعضای شورا در مورد عملكرد مدیریتی شورا عنوان شد.
وی ادامه داد: در اولین دستور جلسه امروز تعیین بهای بلیت موزه نقشه تهران به تصویب اعضا رسید وپس از آن طرح دو فوریتی در مورد اصلاح ماده ۷ مصوبه مدیریت تعارض منافع در شهرداری تهران در دستور كار اعضا قرار گرفت. مصوبه ای كه پیشتر در مورد بهره گیری از خدمات كارشناسی مهندسان پرسنل شهرداری به تصویب رسیده بود اما دو فوریت این اصلاحیه رأی نیاورد و در مرحله بعد با پیشنهاد یكی از اعضای شورا یك فوریت آن به رأی اعضا گذاشته شد كه نهایتا به تصویب رسید بدین سان این اصلاحیه به كمیسیون تخصصی جهت بررسی كارشناسی ارجاع داده شد.
نایب رییس شورای شهر تهران افزود: اعضای شورا امروز در مورد طرح اجبار شهرداری تهران به پیگیری از دولت برای تخصیص ردیف بودجه بند ۳ ماده ۸۸ برنامه ششم توسعه كشور به منظور تأمین خدمات مجانی حمل و نقل عمومی و مراكز فرهنگی عمومی به جانبازان زیر ۲۵ درصد و كلیه رزمندگان، آزادگان و همسران و فرزندان آنها مورد بحث و بررسی قرار گرفت و نهایتا با موافقت اكثریت اعضا به تصویب رسید.
وی تاكید كرد: اعضای شورا امروز پرونده پلاك ثبتی واقع در منطقه یك را هم مورد بررسی قرار دادند كه نهایتا نظر كمیسیون در خصوص باغ بودن این زمین به تصویب اعضای شورا رسید.
امینی در پاسخ به سوالی در مورد اجبار آور بودن و نتیجه بخشی پیگیری های شهرداری در مورد مطالبات این مجموعه از دولت اظهار داشت: برپایه مصوبه مجلس شورای اسلامی خدمات ریلی باید ۵۰ درصد هزینه اش توسط دولت پرداخت گردد. با عنایت به وضعیت كشور گاهی دولت در پرداخت این مطالبات تأخیر دارد اما امیدواریم تهران با عنایت به مشكلاتی كه بعنوان پایتخت دارد به صورت ویژه دیده شود. بدون شك نباید همه هزینه ها به شهروندان این شهر تحمیل شود. در این راه باید همكاری خویش را با دولت بیشتر نماییم و مطالبات از جانب دولت پرداخت گردد تا مدیریت شهری خدمات مناسب تری عرضه نماید.
وی در پاسخ به سوال دیگری در مورد حاشیه ساز بودن پرونده رسیدگی به باغات شهر تهران اظهار داشت: تشخیص باغ بودن یا نبودن یك زمین از نظر حقوقی محل بحث است و اعضا در این خصوص با یكدیگر بحث و تبادل نظر می كنند.1398/07/09
14:14:15
5.0 / 5
4368
تگهای خبر: آب , بودجه , توسعه , خدمات
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
نظر شما در مورد این مطلب
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۵ بعلاوه ۳
خشک شوئی آنلاین

laundrybox.ir - حقوق مادی و معنوی سایت خشكشوئی آنلاین محفوظ است

خشكشوئی آنلاین

سفارش خشکشویی آنلاین