ورود غیرقانونی به عراق مجازات حبس دارد

ورود غیرقانونی به عراق مجازات حبس دارد به گزارش خشكشوئی آنلاین رئیس پلیس آگاهی بوشهر با بیان سفارش هایی برای تسهیل سفر زوار حسینی در روزهای اربعین عنوان كرد: ورود غیر قانونی به كشور عراق مجازات حبس دارد.


به گزارش خشكشوئی آنلاین به نقل از معاونت اجتماعی پلیس بوشهر، سرهنگ جوشن سهرابی اظهار نمود: برای ورود به كشور عراق و زیارت عتبات عالیات گذرنامه الزامی است و از آوردن مدارك شناسایی اضافی خودداری شود.

وی اشاره كرد: هموطنان از صفحه گذرنامه توسط تلفن همراه عكس گرفته تا در صورت مفقودی یا سرقت مدارك مذكور بتوان از اطلاعات آنها بهره برداری گردد و برای حضور در مراسم اربعین حسینی در كشور عراق بوسیله سامانه سماح ثبت نام نموده و از تحویل گذرنامه خود به دیگران اجتناب كنند.

رئیس پلیس آگاهی استان بوشهر با اشاره به اینكه ورود غیر قانونی به كشور عراق مجازات حبس دارد، اضافه كرد: برای دریافت گذرنامه شخصاٌ به دفاتر پلیس +۱۰ بازگشت و به هیچ عنوان مدارك خودرا به افراد ناشناس و دفاتر و موسسات غیر مجاز تحویل ندهید و برای دریافت ارز موردنیاز به مراكز و صرافی های مجاز بازگشت و از خرید ارز در نقاط مرزی و دلالان ارزی جداً خوداری كنید.

این مقام انتظامی اظهار داشت: كشف ارز جعلی از زوار ایرانی در كشور عراق مشكلات زیادی را برای آنان ایجاد خواهد كرد، در هنگام سفر به كشور عراق مواظب افرادی كه اهتمام در معاوضه دینار عراقی و دلار با پول ایرانی را دارند باشید برای اینكه احتمال ارائه دینار جعلی از طرف جاعلین وجود دارد.

وی اشاره كرد: در هنگام خرید بعضی از اجناس در كشور عراق مانند گوشی تلفن احتمال اینكه فقط در همان كشور فعال باشد و در كشور ما غیر فعال باشد وجود دارد پس مواظب خرید وسایل تقلبی و بدلی نیز باشید.

سردار سهرابی اشاره كرد: به هیچ عنوان رمز كارت بانكی خودرا در روی كارت ها درج ننمائید و مدارك و كارت های عابر بانك خودرا در جیب های مختلف نگهداری و همه مدارك، پول و كارتهای بانكی را یكجا نگهداری نكنید.

رئیس پلیس آگاهی بوشهر اشاره كرد: اطلاعات هویتی و گذرنامه خودرا در اختیار كسی قرار ندهید چون امكان دارد از حق امتیاز رجیستری و ثبت گوشی تلفن همراه مسافری شما سوء استفاده نمایند.1398/07/10
15:58:04
5.0 / 5
4241
تگهای خبر: پلیس
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
نظر شما در مورد این مطلب
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۸ بعلاوه ۵
خشک شوئی آنلاین

laundrybox.ir - حقوق مادی و معنوی سایت خشكشوئی آنلاین محفوظ است

خشكشوئی آنلاین

سفارش خشکشویی آنلاین