عضو شورای اسلامی شهر تهران تاكید كرد

ضرورت توجه به ایمنی شهروندان در پروژه ها و اقدامات اجرایی شهرداری تهران

ضرورت توجه به ایمنی شهروندان در پروژه ها و اقدامات اجرایی شهرداری تهران به گزارش خشكشوئی آنلاین رئیس كمیته بودجه و نظارت مالی شورای شهر تهران بر ضرورت توجه به ایمنی شهروندان در پروژه ها و اقدامات اجرایی شهرداری تهران تاكید نمود.


به گزارش خشكشوئی آنلاین به نقل از ایسنا، مجید فراهانی در یكصد و شصت و نهمین جلسه علنی شورای اسلامی شهر تهران در تذكری با اشاره به اهمیت توجه به ایمنی شهروندان در انجام پروژه های شهری، اظهار داشت: متاسفانه روز گذشته سقوط جرثقیل باعث مرگ دو نفر از همشهریان در تهران شد. این ضایعه دلخراش را به خانوده های داغدار این حادثه تسلیت می گویم. از حادثه پیش آمده متاثر و از شهرداری تهران گلایه مندم.
وی ادامه داد: باوجود دو تذكر اینجانب در ۱۸ تیر و ۱۷ شهریور سال جاری در مورد ضرورت توجه به ایمنی بوستان ها، پارك های محلی و فراهم آوردن زمینه حضور امن و ایمنی خانواده ها، باز هم بی توجهی به ایمنی زمینه ساز تكرار این حوادث و داغدار شدن خانواده ها شد؛ حال آن كه در صورت توجه جدی به مساله ایمنی امروز ما شاهد این حادثه نبودیم.
وی افزود: بی گمان غفلت از ایمنی و سلامت شهروندان بخشودنی نیست و لازم است ضمن روشن شدن ابعاد این حادثه ابراز همدردی و دلجویی از خانواده های داغدار با افرادی كه سهل انگاری، قصور و بی توجهی آنها زمینه ساز این كار فشرده است، برخورد جدی شود.
وی تصریح كرد: بر همین مبنا و با توجه به اهمیت فراهم كردن فضای امن و ایمن برای شهروندان تهرانی در اجرای بند سه ماده ۸۰ قانون شوراها درباره ضرورت توجه به ایمنی شهروندان در پروژه ها و اقدامات اجرایی شهرداری تهران، برای بار سوم به شهرداری تهران تذكر می دهم. لازم است ترتیبی اتخاذ شود تا دیگر شاهد چنین حادثه های كه علتش را می توان در كوتاهی و كم كاری ضعف نظارت و كنترل عملكرد پیمانكاران توسط واحدهای اجرایی شهرداری دانست، نباشیم. همینطور ضروری می باشد با شناسایی نقاط حادثه خیز در فضاهای عمومی شهر، از بروز هر گونه حادثه با اقدامات و تهمیدات جلوگیری نماییم.
این عضو شورای شهر تهران افزود: امیدوارم با اقدام بموقع، موثر و اهتمام شهردار تهران شاهد ارتقای ایمنی و فراهم آمدن زمینه های اجرای كامل برنامه های شهر ایمن در تهران باشیم.1398/07/14
22:41:18
5.0 / 5
4330
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
نظر شما در مورد این مطلب
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۵ بعلاوه ۵
خشک شوئی آنلاین

laundrybox.ir - حقوق مادی و معنوی سایت خشكشوئی آنلاین محفوظ است

خشكشوئی آنلاین

سفارش خشکشویی آنلاین