حسن بیگی: فرهنگیان احتیاج به تصمیم قاطعانه در مبحث تبدیل وضعیت دارند

حسن بیگی: فرهنگیان احتیاج به تصمیم قاطعانه در مبحث تبدیل وضعیت دارند به گزارش خشكشوئی آنلاین نماینده مردم دامغان در مجلس شورای اسلامی با اشاره به ابلاغ مقام معظم رهبری در خصوص جوانگرایی اظهار داشت: جا دارد كه برخی از آقایان كه سن كهن دارند استعفا دهند تا هم دست مقام معظم رهبری را باز كنند و هم راه برای جوانان، دانشمندان و ولایتمدارها باز شود.


به گزارش خشكشوئی آنلاین به نقل از ایسنا، ابوالفضل حسن بیگی در نطق سالیانه خود در جلسه علنی نوبت عصر امروز (یكشنبه) مجلس شورای اسلامی ضمن تبریك هفته نیروی انتظامی اظهار داشت: از صداوسیما كه امروز یك تنه در مقابل غول رسانه ای و امپراتوری غرب ایستاده است و مقابله می كند قدردانی می كنم كه خوشبختانه در همه مسیرها هم خداوند پیروزی را نصیب این ارگان مقدس كرده است.
وی در ارتباط با ابلاغ مقام معظم رهبری در خصوص اینكه جوانگرایی باید در داخل كشور صورت گیرد، اظهار داشت: متاسفانه این روزها شاهدیم تعداد خیلی از عناصر سن كهن دارند و در این سن كهن چندین مسئولیت را در كشور بر عهده دارند. اطلاع داریم حوزه های علمیه بالغ بر ۵ هزار نفر جمعیت جوان و طلبه فاضل و مجتهد تربیت كرده اند كه همگی با انگیزه هستند و امروز جا دارد كه برخی از این آقایان استعفا دهند تا هم دست مقام معظم رهبری را باز كنند و هم در جاهای دیگری كه هستند راه برای جوانان، دانشمندان و ولایتمدارها باز شود.
نماینده مردم دامغان ضمن تشكر از دولت و رئیس جمهور اظهار داشت: سپاسگزارم كه در صحن سازمان ملل با صدای رسا صدای بلند ملت را به گوش جهانیان رساند و اعلام نمود كه جایگاه فقاهت و مرجعیت از سازمان ملل بالاتر است چونكه حكم شرعی بالاتر از همه حكم هاست. همینطور در این زمینه شاهدیم كه جهان و ملت ها پذیرفتند كه حكم مرجعیت حكم قابل تغییر نیست و جمهوری اسلامی به دنبال بمب اتمی نبوده و به دنبال استفاده صلح آمیز می باشد.
حسن بیگی در تذكری دیگری خطاب به دولت اظهار نمود: همه می دانند بازنشستگان شرایط بسیار سختی دارند همچون بازنشستگان نیروهای مسلح و بخصوص بازنشستگان سپاه پاسداران اسلامی و به خصوص نیروهایی كه در دوران دفاع مقدس در خط مقدس جبهه جنگیدند و امروز وقتی كه بازنشسته می شوند سال ها طول می كشد تا پاداش آخر خدمت این عزیزان پرداخت گردد.
وی در تذكری خطاب به وزیر آموزش و پرورش داشت و اظهار داشت: همانگونه كه امروز در فراكسیون ولایی اعلام شد، نیازهای زیادی وجود دارد و از طرفی فرهنگیان احتیاج به تصمیم قاطعانه و بزرگی هم در مبحث پاداش و هم در مبحث تبدیل وضعیت دارند.
نماینده مردم دامغان اضافه كرد: باید معلم دلگرم شود چونكه همواره مقام معظم رهبری به این ارگان و انسان های پاك عنایت ویژه دارند.
حسن بیگی همینطور در تذكر دیگری به دولت اظهار داشت: برخی از عناصری در دولت كه مسئولیتی هم ندارند و تحت عنوان مشاور سخنانی را به زبان می آورند؛ این سخنان سبب زلزله ای در مسائل اقتصادی و سیاسی داخل كشور می شود. با كمال تاسف ما شاهدیم با این موضع گیری ها گاهی بگونه ای به مملكت ما لطمه وارد می نماید و سخنان آنها همواره مورد استفاده دشمنان انقلاب اسلامی قرار می گیرد. هر چند اینها اعلام كنند ما كاره ای نیستیم؛ از آنجایی كه در كنار رئیس جمهور بعنوان مشاور قرار دارند با سخنان ناصوابشان سبب می شوند كه صدماتی به دولت و نظام جمهوری اسلامی وارد كنند.
وی خاطرنشان كرد: پس از گذشت چهار دهه از عمر پربركت مجلس شورای اسلامی بعضی چگونه برای دفاع از حزب، گروه و شخصیت خودشان گاهی به مجلس شورای اسلامی حمله می كنند، مجلسی كه امام می فرماید در راس امور است و مقبولیت و همینطور مشروعیت نظام جمهوری از مجلس شورای اسلامی گرفته می شود. مجلسی كه امام (ره) می فرماید فضایل و خانه ملت است و مجلسی كه مقام معظم رهبری همیشه می فرمایند كه این مجلس خانه و امید ملت است. مجلس باید برای دیگر قوا و مسئولین ریل بگذارد.
نماینده مردم دامغان در مجلس شورای اسلامی تصریح كرد: گاهی اوقات شاهد می باشیم كه انتقادهای سوزنده ای به مجلس شورای اسلامی می شود و طی ۴۰ سال قبل هم شاهد بوده ایم، البته اگر یك مرجع تقلید، عالم دینی و فرد فاضلی به مجلس انتقاد كند همواره نقد او عادلانه، دلسوزانه و در جهت انقلاب اسلامی و پیروزی خون شهدا بوده و در جهت تقویت همه ارگان های انقلاب است.
حسن بیگی با اشاره به اینكه امروز مقاومت نگاهش به مجلس شورای اسلامی و ایران است، اظهار داشت: مشاهده می نماییم كه یك منبری به جهت اینكه در آینده او هم نماینده شود آنگونه به مجلس می تازد و مایه تاسف است كه بعضی افراد سكوت می كنند. لازم است در همین جا بگوییم كه مشاهده كردیم كه كسانی در مجلس سوم تا مجلس نهم اینگونه نقد می كردند و خواستند قهرمان شوند ولی امروز لندن نشین و غرب نشین هستند و همواره جمهوری اسلامی را وارونه معرفی می كنند.
او در آخر نطق خود اظهار داشت: امیدواریم كه علمای تقلید ما به كمك مجلس بیایند تا بتوانیم همگی حافظ خون شهدا بوده و در آینده حامی مقاومت و پیروزی اسلام باشیم.1398/07/14
22:57:35
5.0 / 5
4155
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
نظر شما در مورد این مطلب
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۵ بعلاوه ۱
خشک شوئی آنلاین

laundrybox.ir - حقوق مادی و معنوی سایت خشكشوئی آنلاین محفوظ است

خشكشوئی آنلاین

سفارش خشکشویی آنلاین