درهمایش سراسری مدیران سازمان تامین اجتماعی عنوان شد

جذب نیروی انسانی توسط سازمان تامین اجتماعی

جذب نیروی انسانی توسط سازمان تامین اجتماعی به گزارش خشكشوئی آنلاین معاون اداری و مالی سازمان تامین اجتماعی اظهار داشت ۲۴ برنامه زیربنایی در حوزه اداری و مالی سازمان تامین اجتماعی درحال اجراست كه اجرای این برنامه ها منشا تحولات جدی در این سازمان می گردد.


به گزارش خشكشوئی آنلاین به نقل از ایسنا و به نقل از اداره كل روابط عمومی سازمان تامین اجتماعی، رحیم اردلان در پنل اول همایش سراسری مدیران سازمان، افزود: از میان ۲۴ برنامه در سال جاری، ۷ برنامه را به عنوان برنامه های دارای اهمیت، با جدیت بیشتری دنبال می كنیم.
اردلان با بیان اینكه از سال ۹۳ تا كنون حدود ۱۳ هزارنیروی انسانی، جذب این سازمان شده اند، اظهاركرد: جذب ۸ هزار نفر آنها از طریق آزمون بوده و مابقی نیز پزشكانی بودند كه با سازوكار مشخص و طبق ضوابط جذب شده اند.
وی افزود: همچنین حدود ۴ هزار نفر بازنشسته شده اند و درحال حاضر واحدهای اجرایی سازمان از نیروی انسانی در شرایط بهتری هستند.
اردلان با بیان اینكه جابجایی نیروی انسانی نیز از شرایط مناسب برخوردار است، گفت: با اقدامات صورت گرفته در آینده نزدیك، نیاز كمتری به جذب نیروی جدید خواهد بود.
وی به تدوین نظام جامع آموزش مدیران و كاركنان سازمان تامین اجتماعی اشاره كرد و افزود: این طرح، پس از تایید مدیرعامل و تصویب هیات مدیره این سازمان، اجرایی می شود.
اردلان گفت: متمركز كردن تمامی حسابها كار بزرگی بود كه در سال ۹۴ انجام شد و در حال حاضر پرداخت های پرسنلی و تعهدات كوتاه مدت سازمان، به صورت متمركز انجام می شود.
وی ادامه داد: بودجه متمركز از اقدامات اساسی است كه در سازمان تامین اجتماعی انجام می شود و زمینه ساز اجرای بودجه مبتنی بر عملكرد است.اردلان با بیان اینكه ارتقاء شعب بر اساس مصوبه هیات مدیره در حال انجام است، گفت: با ارتقاء سیستمهای مكانیزه، گسترش شعب تامین اجتماعی نیاز نخواهد بود.مدیرعامل سازمان تامین اجتماعی نیز در ادامه این پنل افزود: تفویض اختیار از مسائل جدی است و مدیرانی كه اختیاری را تقبل می كنند، باید پذیرای مسئولیت بوده و پاسخگو باشند.
دكترسید تقی نوربخش با بیان اینكه سازمان تامین اجتماعی با جدیت به سوی تفویض اختیار حركت می كند، گفت: جذب نیروی خدماتی و حجمی برعهده مدیران استانی است و در خصوص بازنشستگی پرستاران كه از مسائل جدی است، پس از بررسی های جامع حقوقی، این موضوع نیز به مدیران استانی تفویض شده است.مدیركل بودجه و تشكیلات سازمان تامین اجتماعی نیز در ادامه گفت: بازنگری تشكیلاتی در حوزه اسناد پزشكی و بسیاری حوزه های دیگر در این سازمان در حال انجام است.
محمود مجیدی نسب افزود: همچنین تربیت نیروی بهیار و كمك بهیار از طریق همكاری با وزارت بهداشت قابل انجام است.
وی به ارتقای هتلینگ بیمارستان های تامین اجتماعی اشاره كرد و گفت: بودجه هتلینگ بدون هیچ مشكلی به استانها تخصیص می یابد.مدیركل امور اداری سازمان تامین اجتماعی نیز در ادامه این پنل اظهار داشت: ۳۴۰۰ نیروی ماده ۲۰ به پیمانی تبدیل شدند و ۱۲ هزار نیروی جدید نیز استخدام این سازمان شدند.
سیدحسین حسینی آذرنوشان گفت: در سازمان تامین اجتماعی كمبود نیروی انسانی نداریم.

 

1396/05/15
23:55:26
5.0 / 5
5828
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
نظر شما در مورد این مطلب
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۹ بعلاوه ۵
خشک شوئی آنلاین

laundrybox.ir - حقوق مادی و معنوی سایت خشكشوئی آنلاین محفوظ است

خشكشوئی آنلاین

سفارش خشکشویی آنلاین