اسكان 120 هزار زائر در موكب علی ابن موسی الرضا(ع) در راه پیاده روی اربعین

اسكان 120 هزار زائر در موكب علی ابن موسی الرضا(ع) در راه پیاده روی اربعین به گزارش خشكشوئی آنلاین مسئول سازمان بسیج شهرداری تهران از اسكان 120 هزار نفر در موكب علی ابن موسی الرضا(ع) در راه پیاده روی اربعین اطلاع داد و اظهار داشت: در هر وعده غذایی 10 هزار پرس غذا با همت خیرین طبخ و توزیع شد.


به گزارش خشكشوئی آنلاین به نقل از ایسنا، مجتبی سالك رازی در مورد خدمات بسیج شهرداری در راه پیاده روی اربعین اظهار داشت: امسال در موكب 6 هكتاری علی ابن موسی الرضا(ع) در عمود 707 با اعزام 400 خادم، با عرضه خدمات شهری و فرهنگی در خدمت زوار بودیم.
وی با اشاره به اینكه 10 مهر نخستین تیم بسیج شهرداری برای آماده سازی زیر ساخت ها اعزام شد، اضافه كرد: در این موكب روزانه 10 هزار نفر اسكان داده می شدند و در 12 روز به 120 هزار نفر خدمات مورد نیاز عرضه شد.
مسئول سازمان بسیج شهرداری تهران در مورد عرضه خدمات پزشكی در این موكب خاطرنشان كرد: تیم پزشكی متخصص با همكاری شركت شهر سالم در این موكب مستقر شدند كه تا 27 مهر به بیشتر از 20 هزار و 500 نفر خدمات پزشكی و بهداشتی عرضه كردند.
سالك رازی خاطرنشان كرد: در هر وعده غذایی 10 هزار پرس غذا با همت خیرین طبخ و توزیع شد. همینطور ایستگاه صلواتی به صورت شبانه روز فعال بود. نانوایی موكب هم به همت و همكاری یك پدر شهید دایر شد. طبخ این نانوایی در ایام اول از 5000 قرص نان آغاز و در ایام پایانی به 10 هزار قرص نان رسید.
وی بیان كرد: با همت خیرین یك ایستگاه خیاطی دایر شد كه به صورت شبانه روزی به زوار خدمات مربوطه را عرضه می كردند. همینطور اتحادیه خشكشویی و لباسشویی تهران با اهدای لباسشویی و مواد شوینده به موكب و زوار خدمات مورد نیاز را عرضه دادند.
بنا براعلام شهرنوشت، مسئول سازمان بسیج شهرداری تهران در انتها اظهار داشت: امسال برنامه های فرهنگی متنوعی در موكب علی ابن موسی الرضا(ع) برگزار گردید.1398/07/30
19:28:53
5.0 / 5
4506
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
نظر شما در مورد این مطلب
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۲ بعلاوه ۲
خشک شوئی آنلاین

laundrybox.ir - حقوق مادی و معنوی سایت خشكشوئی آنلاین محفوظ است

خشكشوئی آنلاین

سفارش خشکشویی آنلاین