دستگیری اشرار مسلح با ۶ كیلوگرم شیشه و كوكائین

دستگیری اشرار مسلح با ۶ كیلوگرم شیشه و كوكائین خشكشوئی آنلاین: رئیس پلیس امنیت عمومی تهران بزرگ از دستگیری دو شرور مسلح با شش كیلوگرم موادمخدر آگاهی داد.


به گزارش خشكشوئی آنلاین به نقل از ایسنا، سردار علی ذوالقدری در این زمینه اظهار داشت: اواسط هفته گذشته یك مورد درگیری مسلحانه میان برخی از اشرار محله نازی آباد رخ داد كه منجر به ایجاد رعب و وحشت برای ساكنان و اهالی این محل شد و پلیس نیز برای رسیدگی به سوژه وارد عمل شد.
وی با اشاره به اینكه با دستور مقام قضائی، پرونده این افراد به پایگاه هفتم پلیس امنیت عمومی ارجاع شد، اظهار داشت: تحقیقات پلیسی و میدانی ماموران نشان داد كه این افراد اراذل و اوباش حرفه ای و از اعضای یك باند تهیه و توزیع مواد مخدر در سطح وسیع هستند كه به دنبال اختلاف حساب با یكدیگر درگیر و و مبادرت به تیراندازی به هم كرده اند.
ذوالقدری با اشاره به اینكه در ادامه تحقیقات پلیسی مخفیگاه متهم اصلی پرونده و عامل تیراندازی در حوالی محله دربند شناسایی و با دستور قضائی وی در مخفگیاهش دستگیر شد، اظهار داشت: در بازرسی از آن محل یك قبضه سلاح گرم كشف و متهم برای سیر مراحل قانونی به پایگاه هفتم این پلیس منتقل شد.
وی با اشاره به اینكه اینكه مخفیگاه متهم دوم پرونده نیز در جنت آباد شناسایی و در اوایل آبان وی نیز دستگیر شد، اضافه كرد: در بازرسی از منزل و خودروی این فرد حدود شش كیلوگرم مواد مخدر صنعتی از نوع شیشه، ۷۰ گرم كوكائین، یك قبضه سلاح گرم به همراه تجهیزات مربوطه نیز كشف و ضبط شد.
رئیس پلیس امنیت عمومی تهران بزرگ افزود: در تحقیقات پلیسی هر دو متهم به جرم ارتكابی اعتراف و متهمان به همراه اموال كشف شده برای سیر مراحل قانونی در اختیار مرجع قضائی قرار گرفتند.
منبع:

1398/08/16
20:57:00
5.0 / 5
4199
تگهای خبر: آب , پلیس
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
نظر شما در مورد این مطلب
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۴ بعلاوه ۳
خشک شوئی آنلاین

laundrybox.ir - حقوق مادی و معنوی سایت خشكشوئی آنلاین محفوظ است

خشكشوئی آنلاین

سفارش خشکشویی آنلاین