گسترش روابط اینترپل ایران و ارمنستان

گسترش روابط اینترپل ایران و ارمنستان خشكشوئی آنلاین: رئیس پلیس بین الملل ناجا در دیدار با رئیس بخش مبارزه با جرایم سازمان یافته پلیس ارمنستان از آمادگی اینترپل تهران برای دستگیری و استرداد متهمان بین المللی آگاهی داد.


به گزارش خشكشوئی آنلاین به نقل از ایسنا، سردار "هادی شیرزاد" به منظور بررسی موضوعات مشترك پلیسی فی ما بین پلیس جمهوری اسلامی ایران و ارمنستان، با سرهنگ "آرتور مارتیروسیان"، رئیس بخش مبارزه با جرایم سازمان یافته پلیس ارمنستان دیدار و گفت و گو كرد كه در این دیدار رئیس پلیس بین الملل ناجا به مشتركات فرهنگی و رابطه دیرین و دوستانه دو كشور اشاره نمود و خواهان ارتباط مناسب بین مسئولان نیروی انتظامی جمهوری اسلامی ایران و ارمنستان و همین طور اینترپل تهران و ایروان شد.
سردار شیرزاد در این دیدار همین طور بر پیگیری موضوعات مشترك پلیسی همچون جنایی، مرزی، مواد مخدر، آموزشی، تبادل هیئت های كارشناسی و تشكیل كمیته های تخصصی، رسیدگی موثرتر به درخواست استرداد متهمان بین المللی جرایم مختلف خصوصاً جرایم سازمان یافته فراملی تحت تعقیب جمهوری اسلامی ایران اصرار كرد.
سرهنگ "آرتور مارتیروسیان" رئیس بخش مبارزه با جرایم سازمان یافته پلیس ارمنستان نیز از پلیس بین الملل ناجا برای هماهنگی های صورت گرفته در امتداد بازدید از پلیس های تخصصی تقدیر و تشكر كرد.
بر طبق گزارش سایت پلیس، رئیس بخش مبارزه با جرایم سازمان یافته پلیس ارمنستان همین طور به گسترش مناسبات و روابط پلیسی فی درخلال جمهوری اسلامی ایران و ارمنستان برای توسعه و ارتقاء امنیت و مكانیزم های امنیتی اشاره و تاكید كرد
منبع:

1398/08/22
19:28:52
5.0 / 5
4590
تگهای خبر: آموزش , پلیس , توسعه , سایت
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
نظر شما در مورد این مطلب
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۷ بعلاوه ۵
خشک شوئی آنلاین

laundrybox.ir - حقوق مادی و معنوی سایت خشكشوئی آنلاین محفوظ است

خشكشوئی آنلاین

سفارش خشکشویی آنلاین