معاون سازمان بیمه سلامت ایران اعلام كرد

استحقاق سنجی پوشش بیمه ای و درمان در ۶۰۵ بیمارستان دولتی

استحقاق سنجی پوشش بیمه ای و درمان در ۶۰۵ بیمارستان دولتی به گزارش خشكشوئی آنلاین معاون برنامه ریزی، مدیریت و توسعه منابع سازمان بیمه سلامت ایران از استقرار پایگاه برخط درمان بیمه شدگان این سازمان بیمه گر اطلاع داد و اظهار داشت: بیشتر از ۸۰ درصد تجهیزات مورد نیاز تامین شده و بزودی مركز داده مورد نیاز شكل خواهد گرفت.


به گزارش خشكشوئی آنلاین به نقل از ایسنا، دكتر شاهرخ رامزی، توسعه سازمان الكترونیك در سال ۹۸ با استقرار ۴ پروژه ملی را از اقدامات مهم این سازمان دانست و اضافه كرد: هم اكنون در ۶۰۵ بیمارستان دولتی دانشگاهی استحقاق سنجی پوشش بیمه ای و درمان انجام می شود. همینطور تجهیز سامانه تبادل الكترونیك اسناد بستری هم تابحال در حدود ۴۰۴ بیمارستان انجام شده و اسناد پزشكی به صورت الكترونیك مبادله می شود.
وی با اشاره به اینكه در ۲۳۵ شهر كشور در حوزه عرضه خدمات موسسات طرف قرارداد، نسخه نویسی و نسخه پیچی الكترونیك انجام می شود، اظهار داشت: حجم زیادی از هزینه های دارویی سازمان را داروهای مربوط به بیماران صعب العلاج تشكیل می دهد. ازاین رو جهت كنترل و ارتقای خدمات به این افراد سامانه تائید دارو امسال فعال شد تا بتوانیم خدمات باكیفیتی را به این گروه عرضه دهیم.
معاون برنامه ریزی، مدیریت و توسعه منابع سازمان بیمه سلامت ایران بیان كرد: هدف و شعار محوری سازمان این است كه پوشش بیمه سلامت از محل یارانه های دولت برای محرومین و نیازمندان واقعی تحقق پیدا كند.
بنابر اعلام روابط عمومی سازمان بیمه سلامت، رامزی اضافه كرد: در جهت اجرای قوانین و مقررات و به منظور استقرار پایگاه برخط درمان بیمه شدگان اقدامات خوبی انجام شده است؛ به نحوی كه بیشتر از ۸۰ درصد تجهیزات مورد نیاز تامین شده و پیش از آخر سال مركز داده مورد نیاز شكل خواهد گرفت تا با استقرار نرم افزارهای لازم و ایجاد ارتباط با سایر سازمان های بیمه گر فعال در حوزه خدمات سلامت بتوانیم پایگاه برخط درمان بیمه شدگان را در جهت ارتقای كیفیت عرضه خدمات به بیمه شدگان بهره برداری نماییم.1398/09/03
10:37:24
5.0 / 5
4436
تگهای خبر: بیمه , توسعه , خدمات , درمان
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
نظر شما در مورد این مطلب
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۶ بعلاوه ۳
خشک شوئی آنلاین

laundrybox.ir - حقوق مادی و معنوی سایت خشكشوئی آنلاین محفوظ است

خشكشوئی آنلاین

سفارش خشکشویی آنلاین