كلاهبرداری با ماشین لباسشویی

كلاهبرداری با ماشین لباسشویی خشكشوئی آنلاین: رئیس پلیس فتا فرماندهی انتظامی استان گفت:زوج جوانی كه با درج آگاهی فروش یك دستگاه ماشین لباسشویی در سایت دیوار از بین تماس 450نفر طعمه های خود را انتخاب كرده و با دریافت بیعانه اقدام به كلاهبرداری می نمودند، دستگیر گردیدند.


پایگاه اطلاع رسانی پلیس فتا: سرهنگ علی موالی در گفت و گو با خبرنگار پایگاه اطلاع رسانی پلیس فتا اظهار كرد: در پی شكایت فردی مبنی بر اینكه با رویت یك دستگاه ماشین لباسشویی در سایت دیوار و واریز مبلغی پول به صورت بیعانه به حساب فردی با عدم تحویل كالای خریداری شده مواجه شده پرونده در این رابطه در پلیس فتا استان قم تشكیل شد.
 
وی افزود: در ادامه موضوع جهت شناسایی متهم در دستور كار این پلیس قرار داشت كه تعداد شاكیان به 6 نفر رسید.
 
رئیس پلیس فتا فرماندهی انتظامی استان قم ادامه داد: با بررسی‌های صورت گرفته مشخص شد یك زوج 26ساله از طریق درج آگهی فروش ماشین لباس شویی به قیمت پایین و وسوسه انگیز در سایت دیوار مشتریانی را جذب و از آنها طلب بیعانه تا سقف 500 هزار تومان میكردند.
 
سرهنگ موالی گفت:سپس با انجام اقدامات پلیسی محل زندگی متهمان شناسایی و با اخذ مجوز قضائی دستگیر شدند.
 
وی افزود: این افراد در تحقیقات منكر انجام بزه انتسابی بودند اما پس از مشاهده ادله انكار ناپذیر به جرم خود اعتراف و اذعان كردند پس از درج آگاهی فروش طی یك ماه بیش از 450نفر با آنها تماس داشته كه فقط به چند مورد از آن پاسخ داده‌اند.
 
رئیس پلیس فتا فرماندهی انتظامی استان قم گفت: نهایتاً متهمان جهت سیر مراحل قانونی تحویل مرجع قضائی استان شدند.
 
سرهنگ موالی در خاتمه از همشهریان خواست، نسبت به اعتبار آگهیهای فروش درج شده در فضای مجازی دقت بیشتری كرده و قبل از رویت كالا و صحت گفتار فروشنده، هیچگونه وجهی را پرداخت نكنند و هرگونه موارد مشابه را در اسرع وقت به پلیس اطلاع دهند.
1396/05/18
17:35:15
5.0 / 5
5690
تگهای خبر: لباسشویی
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
نظر شما در مورد این مطلب
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۲ بعلاوه ۲
خشک شوئی آنلاین

laundrybox.ir - حقوق مادی و معنوی سایت خشكشوئی آنلاین محفوظ است

خشكشوئی آنلاین

سفارش خشکشویی آنلاین