وزیر ورزش و جوانان خبر داد:

فعالیت ۲۶۰۰ سمن در كشور

فعالیت ۲۶۰۰ سمن در كشور به گزارش خشكشوئی آنلاین ایسنا/خراسان شمالی وزیر ورزش و جوانان از فعالیت ۲۶۰۰ سمن در كشور اطلاع داد.


سلطانی فر، امروز، ۲۸ آذر در جمع جوانان خراسان شمالی در بجنورد اظهار داشت: در ابتدای دولت یازدهم تعداد سمن های موجود در كشور ۱۰۰ سمن بوده كه هم اكنون به ۲۶۰۰ سمن رسیده است.
وی با اشاره به اینكه سمن ها پل ارتباطی میان مردم و دولت هستند، اظهاركرد: هدف ما در دولت یازدهم و دوازدهم در ارتباط با سمن ها این است كه تعامل منطقی را برقرار نماییم كه به این هدف هم رسیده ایم.
سلطانی فر اضافه كرد: از جانب دیگر خود سمن ها هم با دستگاه های مختلف ارتباط دارند و این ارتباط سبب شده تا دولت و مردم راحت تر با یكدیگر صحبت كنند.
وی افزود: سمن ها یكی از ابزار مهم مردم سالاری دینی تلقی می شود و نقش خویش را به خوبی ایفا كرده اند.
وزیر ورزش و جوانان اظهاركرد: همین مساله سبب شده در ناآرامی های دی ماه سال ۹۶ و هم آبان امسال از میان جمعیت افزون بر ۳۰۰ هزار نفری اعضای سمن ها، حتی یك نفر هم درگیر این ماجراها نشده كه به دستگیری و یا زخمی شدنش انجامیده باشد.
وی توضیح داد: وجود امكان بیان راحت خواسته ها و آگاه بودن از سیاست های دولت سبب شده تا اعضای سمن ها ضرورتی نبینند كه برای بیان خواسته ها و انتقادهای خود به خیابان بیایند.
سلطانی فر تربیت كادر مدیریتی آینده كشور را از مهمترین اهداف توسعه سمن ها دانست و اضافه كرد: در این راستا آموزش های لازم برای كسب تجربه به اعضا داده می شود تا ضمن تعامل با مسئولان بتوانند آموخته های خویش را افزایش داده و در آینده سكان اجرایی كشور را در دست گیرند.1398/09/29
20:52:41
5.0 / 5
4181
تگهای خبر: آب , آموزش , تجربه , توسعه
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
نظر شما در مورد این مطلب
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۹ بعلاوه ۵
خشک شوئی آنلاین

laundrybox.ir - حقوق مادی و معنوی سایت خشكشوئی آنلاین محفوظ است

خشكشوئی آنلاین

سفارش خشکشویی آنلاین