برخورد بدون چشم پوشی با مقصران احتمالی گرمخانه زنان

برخورد بدون چشم پوشی با مقصران احتمالی گرمخانه زنان به گزارش خشكشوئی آنلاین سرپرست سازمان رفاه، خدمات و مشاركت های اجتماعی بااشاره به گلایه های زنان كارتن خواب از رفتار نامناسب مدیریت گرمخانه منطقه 12 اظهار داشت: در حال بررسی دقیق سوژه هستیم و اگر محرز شود كه قصورهایی صورت گرفته در امتداد حفظ حقوق مددجویان اقدام لازم را بدون چشم پوشی انجام خواهیم داد.


سید مالك حسینی در گفت و گو با ایسنا، در مورد وضعیت گرمخانه زنان در منطقه 12 اظهار داشت: گاهی در بازدید از مراكز ویژه نگهداری زنان، بارها با گلایه های در خصوص رفتار بد با این افراد در گرمخانه منطقه 12 روبرو شدیم كه این مسئله سبب شد از حراست و بازرسی سازمان درخواست كنم كه نسبت به بررسی این مساله ورود كند.
وی با تاكید بر اینكه گلایه زنان كارتن خواب از رفتار نامناسب مدیریت گرمخانه منطقه 12 بگونه ای بود كه آنها عنوان كردند اصلا راغب نیستند كه به این مركز بازگشت كنند؛ اظهار داشت: دقت داشته باشید كه گرمخانه زنان منطقه 12 تنها مركزی است كه به صورت متمركز تحت مدیریت سازمان رفا، خدمات و مشاركت های اجتماعی اداره نمی گردد.
حسینی با اشاره به اینكه در بررسی های قبلی مشخص شد كه این گرمخانه نسبت به پذیرش زنان بالای 50سال و یا حامله خودداری می كرد، اضافه كرد: خوشبختانه با ورود بموقع سازمان رفاه خیلی از مشكلات این مركز همچون ساعت پذیرش و پذیرش افراد با شرایط خاص سنی و جسمی حل شد.
سرپرست سازمان رفاه، خدمات و مشاركت های اجتماعی با اشاره به اینكه مكاتبات مختلفی برای متمركز شدن این گرمخانه در سازمان رفاه، از حدود شش ماه پیش تابحال با منطقه انجام شده و منتظر تحویل این مركز هستیم اظهار داشت: تلاش می نماییم با شفافیت و رعایت قانون به این مساله رسیدگی نماییم.
او همینطور اشاره كرد: بیشتر اتفاقات متوجه پیمانكار مركز بوده كه ما در حال بررسی دقیق سوژه هستیم و اگر محرز شود كه قصورهایی صورت گرفته در امتداد حفظ حقوق مددجویان اقدام لازم را بدون چشم پوشی انجام خواهیم داد.
وی افزود: با هماهنگی هایی كه در حال انجام می باشد این اطمینان را میدهم كه با تحویل مركز مورد اشاره به سازمان دیگر شاهد اختلالات گذشته نباشیم.
حسینی درانتها اظهار داشت: نگهداری اینگونه مراكز موضوعی تخصصی بوده و حساسیت بالایی دارد و هر گونه قصور احتمالی میتواند به اعتماد عمومی و سرمایه اجتماعی مدیریت شهری لطمه جدی وارد كند برای همین تمام تلاش ما پاسداشت این اعتماد با اطمینان بخشی به مردم بوسیله ارائه خدمات شایسته به گروه های هدف است.
منبع:

1398/10/07
10:03:30
5.0 / 5
4378
تگهای خبر: خدمات , سرمایه
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
نظر شما در مورد این مطلب
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۵ بعلاوه ۴
خشک شوئی آنلاین

laundrybox.ir - حقوق مادی و معنوی سایت خشكشوئی آنلاین محفوظ است

خشكشوئی آنلاین

سفارش خشکشویی آنلاین