زن هزار چهره در دام كارآگاهان پلیس

زن هزار چهره در دام كارآگاهان پلیس به گزارش خشكشوئی آنلاین رئیس پایگاه چهارم پلیس آگاهی پایتخت از دستگیری سارق منزلی با مشخصات مختلف اطلاع داد و اظهار داشت: این زن سارق در پوشش نظافتچی از منزل مالباخته یك میلیارد ریال طلا سرقت كرده بود.


به گزارش خشكشوئی آنلاین به نقل از ایسنا، سرهنگ كارآگاه مرتضی نثاری در اینباره اظهار داشت: بیست و دوم تیرماه سال جاری فردی با رفتن به كلانتری 147 گلبرگ شكایتی را در خصوص سرقت منزلش طرح كرد كه بعد از ثبت شكایت اولیه پرونده برای رسیدگی تخصصی در اختیار كارآگاهان پایگاه چهارم قرار گرفت.
وی خاطرنشان كرد: شاكی به پایگاه چهارم دعوت و در تحقیقات پلیسی اظهار داشت، سارق یا سارقان بلافاصله پس از خروج مادرم از منزل، بدون هیچ گونه تخریبی با استفاده از كلید وارد منزل شده اند و اموالی از قبیل طلاجات، ارز و لپ تاپ به ارزش تقریبی یك میلیارد ریال سرقت و هنگام خروج با لوازم آرایشی تصویر لبخند را روی آینه كمد دیواری كشیده اند.
این مقام انتظامی اظهار داشت: از شاكی در مورد معرفی مظنون تحقیق شد كه بیان داشت، چند وقت قبل خانمی به نام انسیه 35ساله از شركت خدمات نظافتی برای نظافت منزل استخدام كردیم كه بعد از خروج وی، دسته كلید ساختمان مفقود شد.
رئیس پایگاه چهارم پلیس آگاهی پایتخت اضافه كرد: با اطلاعات به دست آمده اقدامات پلیسی برای شناسایی هویت و مخفیگاه انسیه آغاز و در تحقیقات انجام شده مشخص شد وی سابقه دار بوده و قبلا به همین شیوه و شگرد سرقت كرده است.
نثاری اظهار داشت: در پایش های اطلاعاتی مشخص شد متهم در سرقت ها با اسامی مختلف مانند مهری، وحیده، انسیه، سارا، منیژه و... در شركت های نظافتی استخدام و با معرفی به منازل، طلاجات، ارز، كلید، لپ تاپ، تبلت، موبایل، بدلیجات، لوازم منزل و مدارك را سرقت كرده و با استفاده از مدارك سرقتی از منازل شاكیان در شركت های نظافتی استخدام و در بعضی موارد حتی افتتاح حساب بانكی برای واریز وجوه سرقتی به حسابش كرده است.
وی با اشاره به اینكه هویت واقعی متهم به نام آزاده شناسایی و مشخص شد وی در شهر پرند، رباط كریم و اسلامشهر با همین شیوه سرقت كرده است، اظهار داشت: علیرغم شناسایی هویت اصلی متهم آدرس دقیقی از وی به دست نیامد. با انجام تحقیقات دیگر مشخص شد این خانم با استفاده از مدارك هویتی زنی به نام نوشین در مرداد ماه سال جاری مبادرت به تكمیل فرم استخدام در یكی از شركت های خدماتی در تهران كرده است.
برپایه گزارش سایت پلیس، وی با اشاره به اینكه مخفیگاه جدید متهم شناسایی و با دستور قضائی دستگیر شد، اظهار داشت: متهم از بدو دستگیری خویش را به كارآگاهان با اسامی مختلفی معرفی و در نهایت با مشاهده علل پلیس، چاره ای جز اعتراف نداشت و ضمن معرفی هویت واقعی خود به جرم ارتكابی اعتراف كرد.
سرهنگ نثاری اظهار داشت: متهم با دستور شعبه اول دادیاری دادسرای ناحیه 15 تهران روانه زندان شد.1398/11/02
23:11:16
5.0 / 5
4033
تگهای خبر: پلیس , خدمات , سایت
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
نظر شما در مورد این مطلب
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۷ بعلاوه ۳
خشک شوئی آنلاین

laundrybox.ir - حقوق مادی و معنوی سایت خشكشوئی آنلاین محفوظ است

خشكشوئی آنلاین

سفارش خشکشویی آنلاین