كلاهبرداری از تهران تا كاشان

كلاهبرداری از تهران تا كاشان به گزارش خشكشوئی آنلاین رئیس پایگاه هفتم پلیس آگاهی پایتخت از دستگیری كلاهبردار 50 میلیاردی با بیشتر از 30 فقره كلاهبرداری اطلاع داد و گفت متهم از فرش فروشان و تولیدكنندگان تهران و كاشان كلاهبرداری كرده بود.


به گزارش خشكشوئی آنلاین به نقل از ایسنا، سرهنگ كارآگاه حمداله علیزاده در اینباره اظهار داشت: آخر شهریور ماه سال جاری یكی از فرش فروشان تهران با رفتن به پایگاه هفتم پلیس آگاهی تهران بزرگ اعلام نمود 50 تخته انواع فرش را به صورت تلفنی در تاریخ پانزدهم شهریور ماه به شخصی فروختم و بعد از چند روز برای دریافت پول با وی تماس گرفتم كه متوجه شدم تلفنش را خاموش كرده و مورد كلاهبرداری واقع شده ام.
رئیس پایگاه هفتم پلیس آگاهی پایتخت خاطرنشان كرد: با عنایت به این كه از ناصر -خریدار فرش- هیچ سرنخی وجود نداشت، غیر از تماس تلفنی، كارآگاهان با دستور قضائی مالك خط را دستگیر و متوجه شدند وی كارت ملی اش را گم كرده و شخص كلاهبردار با كارت ملی وی سیمكارت خریده است.
وی با اینكه كارآگاهان در جریان تحقیقات و به دست آوردن رد پایی از متهم بودند كه شكایت های گوناگونی به همین شیوه به پلیس آگاهی ارسال شد، اظهار داشت: وی علاوه بر تهران از تولید كنندگان فرش شهر كاشان هم كلاهبرداری كرده بود و در مجموع حدود 50 میلیارد ریال میزان كلاهبرداری ثبت شده است.
رئیس پایگاه هفتم پلیس آگاهی پایتخت بیان نمود: در بررسی اظهارات شاكیان توسط كارآگاهان مشخص شد متهم خویش را یكی از فرش فروشان معتبر تهران به نام كاظم 50 ساله معرفی كرده و از نام و اعتبار این شخص برای اقدامات مجرمانه خود بهره برده است.
این مقام انتظامی اعلام نمود: كارآگاهان در گام بعدی به محلی كه فرش ها فرستاده شده بود رفتند و متوجه شدند كلاهبردار با كارت ملی مفقود شده مغازه ای را اجاره و بعد از تحویل گرفتن فرش ها آنها را با ماشین دیگری جابه جا كرده است.
علیزاده توضیح داد: در گام بعدی كارآگاهان در تحقیقات میدانی توانستند تصویری از متهم به دست بیاورند و با تطبیق تصویر با مجرمان سابقه دار موفق به شناسایی هویت وی شدند و مشخص شد كلاهبردار فردی به نام " ناصر " 33 ساله است و در سال 1395 با 16 فقره كلاهبرداری به همین شیوه به زندان رفته و با سند و تأمین قرار از زندان مرخصی گرفته و به آنجا بازنگشته است.
رئیس پایگاه هفتم با اشاره به اینكه دستگیری كلاهبردار در دستور كار كارآگاهان قرار گرفت و با اقدامات پلیسی و تلاش شبانه روزی موفق به شناسایی محل اختقا وی در جنوب تهران شدند، اظهار داشت: با دستور قضائی متهم در یك اقدام ضربتی بیست و هشتم دیماه در مخفیگاهش دستگیر شد.
برپایه گزارش سایت پلیس، وی افزود: با انتقال ناصر به پایگاه هفتم متهم به جرم خود اعتراف و در بازجویی اظهار داشت، بعد از مرخصی از زندان دیگر به آنجا برنگشتم و برای گذران زندگی و تأمین هزینه های اعتیاد تصمیم به كلاهبرداری گرفتم.
علیزاده با اشاره به اینكه متهم تابحال به 30 فقره كلاهبرداری اعتراف كرده است تصریح كرد: متهم با صدور قرار قانونی برای كشف جزئیات پرونده در اختیار پایگاه هفتم قرار دارد.1398/11/03
20:26:28
5.0 / 5
4471
تگهای خبر: پلیس , تولید , سایت , ماشین
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
نظر شما در مورد این مطلب
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۵ بعلاوه ۳
خشک شوئی آنلاین

laundrybox.ir - حقوق مادی و معنوی سایت خشكشوئی آنلاین محفوظ است

خشكشوئی آنلاین

سفارش خشکشویی آنلاین