سردار رحیمی در جمع خبرنگاران:

برگزاری انتخابات در كمال آرامش و امنیت را تضمین میكنم

برگزاری انتخابات در كمال آرامش و امنیت را تضمین میكنم خشكشوئی آنلاین: فرمانده نیروی انتظامی تهران بزرگ با تاكید بر اینكه نیروی انتظامی با تمام توان و برنامه ریزی طولانی مدت امنیت تمام شعب ستاندن رای را فراهم نموده است اظهار داشت كه تا این لحظه مشكل قابل ذكری نداشتیم؛ آماده باش صدرصدی داریم. تضمین میكنم انتخابات در كمال آرامش و امنیت انجام می شود.


به گزارش خشكشوئی آنلاین به نقل از ایسنا، سردار حسین رحیمی در جریان بازدید از روند برگزاری یازدهمین دوره انتخابات مجلس شورای اسلامی و میان دوره ای پنجمین دوره مجلس خبرگان رهبری در مسجد النبی نارمك در جمع خبرنگاران اظهار داشت: مجلس شورای اسلامی مجموعه ای برآمده از آرای مردمی است. میلیون ها نفر از ایرانیان در سراسر كشور در انتخاباتی رقابتی و با شكوه شركت میكنند تا نمایندگان را بعنوان عصاره ملت انتخاب كنند.

وی افزود: نمایندگان با تصویب قوانین در مجلس، نقشه راه و مسیر حركت آینده جمهوری اسلامی را برای سال های بعد تهیه و ترسیم می كنند، مجلس جایگاه و قدرت نظارتی بر دستگاه های مختلف دارد و در واقع آنها بعنوان نمایندگان ملت ترسیم كننده مسیر حركت آینده نظام و انقلاب هستند پس هر چه مجلس با پشتوانه رای قویتر و قدرتمند تری از مردم تشكیل گردد نمایندگان آن می توانند با توان بیشتر اقدامات را انجام دهند.

سردار رحیمی اشاره كرد: حضور گسترده مردم و علاقه مندان به نظام جمهوری اسلامی و ایران اسلامی در انتخابات بسیار مهم می باشد. آنها با انتخاب نمایندگان متدین، جهادی، انقلابی و كارآمد و ولایتی زمینه ای را فراهم آورند كه نظام با توجه به این حجم از توطئه ها از طرف دشمنان بتواند گام های مستحكمی را برای عمران آبادانی و پیشرفت كشور بردارد.

فرمانده نیروی انتظامی تهران بزرگ در توضیح اقدامات انجام شده برای تامین امنیت انتخابات اظهار داشت: مسئولیت امنیت انتخابات و هزاران شعب ستاندن رای در سراسر كشور بر عهده نیروی انتظامی است. كسانی كه در مجموعه فرمانداری ها و شورای نگهبان فعال می باشند و یا مردمی كه رای می دهند همه به پشتوانه امنیت تامین شده پلیس و نیروی انتظامی شركت حضور دارند.

وی درانتها با تاكید بر اینكه نیروی انتظامی با تمام توان و برنامه ریزی طولانی مدت امنیت تمام شعب ستاندن رای را فراهم نموده است اظهار داشت كه تا این لحظه مشكل قابل ذكری نداشتیم؛در تهران بالغ بر ۴۵۵۲ شعبه ستاندن رای داریم كه بیشتر از ۱۴ هزار نفر از همكاران من مشغول برقراری نظم و انتظامات و امنیت انتخابات هستند. در كنار این، برقراری امنیت شهر و فعالیت ها و خدمات به مردم در كلانتری ها و پلیس راهنمایی و رانندگی انجام می شود ما آماده باش صدرصدی داریم. تضمین و تاكید دارم كه انتخابات در كمال آرامش و امنیت برگزار می گردد.

منبع:

1398/12/02
13:59:24
5.0 / 5
3536
تگهای خبر: آب , پلیس , خدمات , دستگاه
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
نظر شما در مورد این مطلب
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۹ بعلاوه ۲
خشک شوئی آنلاین

laundrybox.ir - حقوق مادی و معنوی سایت خشكشوئی آنلاین محفوظ است

خشكشوئی آنلاین

سفارش خشکشویی آنلاین