رئیس كمیته بودجه و نظارت مالی شورای شهر تهران:

بودجه سال آینده شهرداری تهران بر حمل و نقل و تكمیل پروژه ها تمركز دارد

بودجه سال آینده شهرداری تهران بر حمل و نقل و تكمیل پروژه ها تمركز دارد خشكشوئی آنلاین: رئیس كمیته بودجه و نظارت مالی شورای شهر تهران با اشاره به رشد 25 درصدی بودجه سال آینده شهرداری تهران اظهار داشت: بودجه سال آینده شهرداری تهران بر حمل و نقل و تكمیل پروژه ها تمركز دارد.


به گزارش خشكشوئی آنلاین به نقل از ایسنا، مجید فراهانی با اشاره به رشد ۲۵ درصدی بودجه سال ۹۹ شهرداری، اظهار داشت: بودجه شهرداری عملیاتی است و تمركز بر پروژه های نیمه كاره شهری و بحث حمل و نقل دارد. در حقیقت بودجه سال آینده شهرداری با رشد ۲۵ درصدی حدود ۳۰ هزار و ۲۰۰ میلیارد تومان بسته شده است.
وی كه در یك برنامه تلویزیونی سخن می گفت، بودجه سال آینده شهرداری تهران را یك بودجه عملیاتی خواند و اضافه كرد: مهمترین مشخصه های بودجه تمركز بر پروژه های نیمه تمام شهری هست 109 پروژه نیمه تمام شهری هست كه ۱۰۴۰۰ میلیارد تومان از بودجه شهرداری برای آنها اختصاص یافته است.
فراهانی افزود: مهمترین تمركز بودجه سال آینده شهرداری بر روی مهمترین مطالبات مردم؛ توسعه حمل و نقل عمومی است و بر این اساس، تمامی ایستگاههای خط ۶ و ۷ مترو به پایان می رسد.
وی اشاره كرد: اتفاق جدیدی كه در بودجه افتاده اختصاص ۲۰۰۰ میلیارد تومان به پروژه های كوچك مقیاس محلی است، در حالی قبل از این تمركز بودجه به پروژه های بزرگ مثل اتوبانها و تونل ها وغیره بود و پروژه های كوچك مقیاس مورد غفلت واقع می شد.
فراهانی با اشاره به اینكه ۳۵۴ محله در تهران داریم اظهار داشت: مهمترین چالش های محلات شناسایی شده و به صورت پروژه در می آیند. ضمن آنكه بودجه اختصاصی با تأیید شورایاران هزینه می شود.
منبع:

1398/12/05
14:36:16
5.0 / 5
3635
تگهای خبر: اتو , بودجه , توسعه , شهردار
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
نظر شما در مورد این مطلب
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۲ بعلاوه ۴
خشک شوئی آنلاین

laundrybox.ir - حقوق مادی و معنوی سایت خشكشوئی آنلاین محفوظ است

خشكشوئی آنلاین

سفارش خشکشویی آنلاین