تقاضای رئیس سازمان اورژانس از مردم درباب تماس با سامانه 115

تقاضای رئیس سازمان اورژانس از مردم درباب تماس با سامانه 115 خشكشوئی آنلاین: رئیس سازمان اورژانس كشور از مردم خواست اهتمام كنند سامانه تلفنی 115 را مشغول نكنند چونكه این سامانه تلفنی برای فوریت های پزشكی است و تنها در صورتی كه امكان مراجعه به مطب هاو... را ندارند با ما تماس بگیرند.


به گزارش خشكشوئی آنلاین به نقل از ایسنا، پیرحسین كولیوند در حاشیه جلسه كمیته فنی_عملیاتی قرارگاه مبارزه باكرونا، درباب مباحث مطرح شده دراین جلسه، اظهار داشت: این جلسه با حضور نمایندگان سایر دستگاه ها مانند نمایندگان سازمان بهزیستی، سازمان مدیریت بحران، ستاد نیروهای مسلح و... انجام شد.
وی درباب تصمیمات اتخاذ شده برای پیش گیری از شیوع بیماری و انجام مراقبت ها در تجمعات، نماز جمعه، نمازهای جماعت، خانه های سالمندان...، اضافه كرد: علاوه بر برنامه ریزی در این خصوص برای آموزش طلاب و مبلغان دینی كه درماه های رجب و رمضان به مناطق روستایی می روند انجام شد تا با سطح آگاهی بیشتر درباب كروناویروس به این مناطق سفر كنند.
كولیوند افزود: بازدیدهایی كه از بیمارستان ها داشتیم حاكی از آن بود كه در وضعیت مطلوبی برای خدمت رسانی هستیم و برخی از بیماران مبتلا به كرونا ویروس از مركز درمانی استان قم مرخص شده ویا برخی از بیماران مبتلا به كرونا كه در بخش مراقبت ویژه بیمارستان مسیح دانشوری بستری بودند به بخش عادی منتقل شدند.
وی این را هم متذكر شد كه مردم در تماس با سامانه تلفنی ۱۹۰ می توانند پاسخ سوالات خود در مورد كرونا ویروس را دریافت نمایند.
رئیس سازمان اورژانس اشاره كرد: كسانی كه حس می كنند بیمار هستند می توانند به مطب ها یا مراكز جامع خدمات سلامت بازگشت كنند و در صورتیكه مشخص شود نیاز به بستری در بیمارستان دارند، توسط تیم عملیاتی ویژه اورژانس به بیمارستان های مرجع انتقال داده می شوند.
او در آخر از مردم خواست اهتمام كنند سامانه تلفنی ۱۱۵ را مشغول نكنند چونكه این سامانه تلفنی برای فوریت های پزشكی است و تنها در صورتی كه امكان مراجعه به مطب هاو... را ندارند با ما تماس بگیرند.
منبع:

1398/12/08
10:12:17
5.0 / 5
3553
تگهای خبر: آموزش , بیماری , خدمات , درمان
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
نظر شما در مورد این مطلب
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۸ بعلاوه ۵
خشک شوئی آنلاین

laundrybox.ir - حقوق مادی و معنوی سایت خشكشوئی آنلاین محفوظ است

خشكشوئی آنلاین

سفارش خشکشویی آنلاین