توزیع موادضدعفونی كننده در زندان های سمنان

توزیع موادضدعفونی كننده در زندان های سمنان به گزارش خشكشوئی آنلاین ایسنا/سمنان معاون هماهنگی امور اقتصادی استاندار سمنان اظهار داشت: روند افزایش تولید مواد ضدعفونی كننده و دستكش های پلاستیكی و... با تأمین مواد اولیه و تمهیدات اندیشیده شده در استان سمنان سرعت گرفت.


حشمت الله عسگری در نشست بررسی كارخانه های تولید ماسك و مواد ضدعفونی كننده در استان سمنان در دفتر معاونت هماهنگی امور اقتصادی استانداری اظهار نمود: خط های تولید جدید برای تولید مواد ضدعفونی كننده و دستكش های پلاستیكی در استان سمنان بوجود آمده است كه این امر به تأمین این كالاهای ضروری در این مقطع زمانی، كمك شایانی كرده است.
به گزارش خشكشوئی آنلاین به نقل از ایسنا معاون اقتصادی استاندار سمنان، تصریح كرد: علاوه بر تأمین و تولید مواد ضدعفونی كننده و...، باید روند توزیع آن هم باید به صورت اصولی تر صورت گیرد تا اقشار مردم به راحتی برای تهیه این مواد اقدام نمایند.
معاون هماهنگی امور اقتصادی استاندار سمنان خاطرنشان كرد: برای توزیع موادهای ضدعفونی كننده در شهرستان های استان، نقش فرمانداران و مدیران شهرستانی برجسته باشد و برای توزیع این مواد تلاشهای مستمری در بخش های مختلف صورت گیرد.
عسگری از توزیع موادضدعفونی كننده در زندان های استان اطلاع داد و افزود: توزیع مواد ضدعفونی كننده در مراكز درمانی، زندان ها و... با جدیت ادامه دارد و تمامی مسؤلان برای ریشه كنی كرونا ویروس در استان و كشور در تلاش هستند.
وی افزود: همكاری واحدهای تولیدی برای تولید دستكش پلاستكی و مواد ضدعفونی كننده در استان بسیار مطلوب بوده است و این روند تا رفع حداكثری مشكل ادامه یابد.
معاون هماهنگی امور اقتصادی استاندار سمنان اظهار داشت: ظرفیت تولید مواد ضدعفونی كننده و دستكش های پلاستیكی و... در ایام گذشته افرایش قابل ملاحظه ای داشته است و با افزایش همكاری ها، تأمین مواد اولیه افزایش قابل ملاحظه ای می یابد.
1398/12/10
16:58:01
5.0 / 5
3644
تگهای خبر: اقتصاد , تولید , درمان , كالا
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
نظر شما در مورد این مطلب
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۴ بعلاوه ۱
خشک شوئی آنلاین

laundrybox.ir - حقوق مادی و معنوی سایت خشكشوئی آنلاین محفوظ است

خشكشوئی آنلاین

سفارش خشکشویی آنلاین