ضد عفونی تمام مراكز سازمان فرهنگی هنری شهرداری تهران برای پیش گیری از شیوع كرونا

ضد عفونی تمام مراكز سازمان فرهنگی هنری شهرداری تهران برای پیش گیری از شیوع كرونا خشكشوئی آنلاین: همزمان با شیوع ویروس كرونا در كشور، مراكز سازمان فرهنگی هنری شهرداری تهران برای مقابله با شیوع این ویروس ضدعفونی شد.


به گزارش خشكشوئی آنلاین به نقل از ایسنا، بنا براعلام سازمان فرهنگی هنری شهرداری تهران، همزمان با شیوع ویروس كرونا در كشور و پیرو سفارش های وزارت بهداشت، درمان و آموزش پزشكی، مراكز سازمان فرهنگی هنری شهرداری تهران خصوصاً فضاهای عمومی شامل نمازخانه، سالن های انتظار، كلاس ها و... برای مقابله با شیوع این ویروس ضدعفونی شد.
سازمان فرهنگی هنری شهرداری تهران ۳۵ فرهنگ سرا، ۹۶ كتابخانه، ۹۶ خانه فرهنگ و مجتمع فرهنگی هنری، چهار پردیس سینمایی، ۱۲ موزه و خانه موزه، ۴ موسسه، ۸ مركز فرهنگی ویژه، ۱۵۳ كتابخانه الحاقی، ۸ كتابخانه تفاهم نامه ای و ۱۵۱ مركز مشاركتی فرهنگی هنری در اختیار دارد و ضدعفونی كردن این مراكز بمنظور مقابله با شیوع ویروس كرونا در حال انجام می باشد.
قبل از این سازمان فرهنگی هنری تمامی برنامه های فرهنگی، هنری، ورزشی و اجتماعی در مراكز این سازمان شامل بخش های آموزشی، نگارخانه ها و موزه ها را لغو و مبادرت به نصب بنرهای آموزشی با موضوع كرونا در این مراكز كرده بود، بااینكه كارهای روزمره ستادی و مراكز سازمان فعال بوده و متوقف نشده است. همین طور فعالیت تمامی كتابخانه های سازمان نیز تا ساعت ۱۷ بوده و به جز بخش امانت، سایر بخش ها همچون سالن های مطالعه، بخش مرجع و نشریات كودك و نوجوان تا اطلاع بعدی تعطیل خواهد بود. همین طور مجموعه های ورزشی این سازمان شامل آبی و غیرآبی نیز بمنظور مقابله با شیوع بیماری كرونا تعطیلست.
منبع:

1398/12/11
21:10:27
5.0 / 5
3451
تگهای خبر: آب , آموزش , بهداشت , بیماری
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
نظر شما در مورد این مطلب
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۹ بعلاوه ۳
خشک شوئی آنلاین

laundrybox.ir - حقوق مادی و معنوی سایت خشكشوئی آنلاین محفوظ است

خشكشوئی آنلاین

سفارش خشکشویی آنلاین