اقدام خوب یك دبستان در بوشهر:

خانواده ها نگران پرداخت شهریه نباشند

خانواده ها نگران پرداخت شهریه نباشند خشكشوئی آنلاین: ایسنا/بوشهر در این روزهای سراسر استرس و نگرانی كه شنیدن خبر تلخ ابتلای هموطنانمان به بیماری كرونا و ترس از دست دادن عزیزانمان ما را آزار می دهد در همین جغرافیا و نزدیكی ما انسان هایی نفس می كشند كه با صفای دل خود لبخند به لب ها می آورند و شادی را به مردم هدیه می كنند.


نمونه این رفتارها و اقدامات مثبت و امیدآفرین را زیاد دیده ایم. مغازه داری كه با سرمایه اندكش ماسك می خرد و آنها را در فروشگاه كوچكش به رایگان عرضه می كند، صاحبان مغازه ها و یا منازلی كه با درك شرایط موجود و وضعیت تعطیلی مشاغل و ركود بازار اجاره این چند ماه را به مستاجران خود بخشیده اند و عزیزانی كه دل به خطر زده و داوطلبانه به بیمارستان ها رفته اند و یا مخلصانه به پاك كردن شهر از عفونت و آلودگی مشغولند؛ دیدن این حركات ما را به زنده بودن امیدوارتر می كند.
دبستان غیر دولتی شهید فخرایی بوشهر یكی از این مراكز است كه با اقدام مثبت خود در بلامانع دانستن دیركرد در پرداخت شهریه توسط خانواده دانش آموزان و همین طور صرف هزینه جشن سالانه نوروزی خود برای كمك به خیریه های حوزه سلامت به درستی سهم خودرا در كم كردن نگرانی خانواده ها ادا كرده و در جهت آرامش بخشیدن به قسمتی از جامعه قدم برداشته است.
در متنی كه توسط موسس دبستان پسرانه شهید فخرایی بوشهر در اختیار ایسنا قرار داده شده آمده است:
"خانواده های عزیز دبستان شهید فخرایی
با سلام و آرزوی سلامتی و تندرستی شما عزیزان
در این روزهای سخت كه همدلی و همراهی همدیگر را می طلبد. این دبستان اعلام می دارد، خانواده های عزیز خصوصاً آنان كه شغل های در رابطه با كسب و كار بازار دارند و به دلیل ركود بازار گرفتار مشكل شده اند نگران پرداخت شهریه نباشند و هیچ گونه عجله ای برای پرداخت نیست.
پرداخت شهریه تا رسیدن به روزهای عادی از نظر این دبستان بلامانع می باشد.
امید كه از این روزهای سخت به زودی با خوشی و شادی خواهیم گذشت.
این دبستان هزینه جشن سالانه نوروز خودرا صرف كمك به خیریه های حوزه سلامت و تندرستی خواهد نمود.
با تقدیم آرزوی بهترین ها
دبستان پسرانه غیر دولتی شهید فخرایی بوشهر"نعمت برادری اسلامی از بزرگترین نعمت های خداوند است، همانطور كه در آیه ۶۳ سوره انفال می فرماید: «وَ أَلَّفَ بَینَ قُلُوبِهِمْ لَوْ أَنفَقْتَ مَا فِی الأَرْضِ جَمِیعاً مَّا أَلَّفَتْ بَینَ قُلُوبِهِمْ وَلَـكِنَّ اللّهَ أَلَّفَ بَینَهُمْ إِنَّهُ عَزِیزٌ حَكِیمٌ"» "و میان دل های آنها الفت افكند، كه اگر همه آنچه را در روی زمین است خرج می كردی نمی توانستی میان دل هایشان الفت افكنی، ولی خداوند بین آنها الفت ایجاد كرد! همانا او توانا و حكیم است."
امید كه این روزهای نگرانی و ناامیدی نیز بگذرد و مردم همچون همیشه با عطوفت، همبستگی، همدلی و نوع دوستی خود ثابت كنند كه هر مسیر سخت و صعب العبوری را می توان با دوستی و مهربانی طی كرد و هیچ سختی و دشواری در این دنیا باقی نمی ماند.
منبع:

1398/12/14
22:34:43
5.0 / 5
3445
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
نظر شما در مورد این مطلب
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۷ بعلاوه ۵
خشک شوئی آنلاین

laundrybox.ir - حقوق مادی و معنوی سایت خشكشوئی آنلاین محفوظ است

خشكشوئی آنلاین

سفارش خشکشویی آنلاین