كرونا مراكز تعویض پلاك را زوج و فرد كرد

كرونا مراكز تعویض پلاك را زوج و فرد كرد به گزارش خشكشوئی آنلاین رئیس مركز شماره گذاری پلیس راهنمایی و رانندگی نیروی انتظامی با تشریح تمهیدات اتخاذ شده در مراكز شماره گذاری برای پیشگیری از انتشار كرونا اظهار داشت كه خدمات شماره گذاری از فردا برپایه شماره پلاك زوج و فرد عرضه می شود.


سرهنگ علی محمدی در گفتگو با ایسنا درباره تمهیدات و تدابیر مراكز شماره گذاری پلیس راهور برای مقابله با كروناویروس اظهار داشت: همه ساله در ایام پایانی سال شاهد افزایش مراجعات به مراكز تعویض پلاك و شماره گذاری خودرو ها هستیم. سال جاری هم با عنایت به این افزایش مراجعات پلیس راهور یكسری تدابیر را اتخاذ نموده تا از ازدحام جمعیت در مراكز شماره گذرای جلوگیری شود.
وی ادامه داد: بر این اساس با هدف كاهش تجمع و توزیع زمان حضور ساعت كار مراكز شماره گذاری تا آخر سال افزایش یافته و از ساعت 7 بامداد شروع شده و تا 18 ادامه خواهد داشت. ازاین رو درخواست ما از متقاضیان این است كه زمان حضور خود در مراكز تعویض پلاك را مدیریت كنند.
وی ادامه داد: همینطور از روز سه شنبه بیستم اسفندماه تا آخر سال خدمات شماره گذاری در تمامی مراكز تعویض پلاك بر حسب پلاك زوج و فرد عرضه می شود و بر این اساس خودروهایی كه رقم آخر پلاكشان زوج باشد در ایام زوج و خودروهایی كه رقم آخر پلاكشان فرد باشد در ایام فرد باید به مراكز تعویض پلاك و شماره گذاری رجوع كنند.
به قول محمدی، اگر خودرویی با پلاك فرد و در روزی به غیر از روزهای فرد به مراكز تعویض پلاك رجوع كند طبیعتاً خدمات دریافتی نخواهد كرد.
رئیس مركز شماره گذاری پلیس راهنمایی و رانندگی ناجا از شهروندان خواست كه در صورت امكان امور مربوط به شماره گذاری و تعویض پلاك خویش را به سال آینده و در زمان فروكش كردن بیماری كووید-19 موكول كنند اما اگر اجبار به تعویض پلاك و شماره گذاری دارند حتما به ضوابط مذكور توجه داشته باشند.
محمدی با اشاره به اینكه پیام ها و هشدارهای پیشگیرانه در رابطه با كرونا در مراكز شماره گذاری هم نصب شده است، تصریح كرد: همینطور این فضاها و لوازم داخلی مراكز شماره گذاری روزانه چندین بار ضدعفونی شده و تمهیدات لازم برای در اختیار قرار دادن ماسك و دستكش به كاركنان در این مراكز اتخاذ شده است.1398/12/19
23:22:48
5.0 / 5
3316
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
نظر شما در مورد این مطلب
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۷ بعلاوه ۱
خشک شوئی آنلاین

laundrybox.ir - حقوق مادی و معنوی سایت خشكشوئی آنلاین محفوظ است

خشكشوئی آنلاین

سفارش خشکشویی آنلاین