شناسایی 40 كرونایی جدید در استان سمنان

اعلام 151مورد آزمایش مثبت كرونا در شاهرود

اعلام 151مورد آزمایش مثبت كرونا در شاهرود به گزارش خشكشوئی آنلاین ایسنا/سمنان  رئیس دانشگاه علوم پزشكی شاهرود اظهار داشت: تابحال آزمایش 151 نفر در دو شهرستان تحت پوشش این دانشگاه مثبت اعلام شده است.


دكتر رضا چمن در گفت و گو با ایسنا اظهار نمود: مهمترین و موثرترین راه مقابله با شیوع بیشتر كروناویروس، ماندن در خانه و عدم قرار گرفتن در محیط های آلوده و پرخطر است.
وی با اشاره به مثبت شدن جواب 151 آزمایش ارسالی دانشگاه دانشگاه علوم پزشكی شاهرود اشاره كرد: تا امروز 22 اسفندماهداد 86 نفر از این مبتلایان قطعی با به دست آوردن بهبودی خود از بیمارستان ترخیص شدند.
رئیس دانشگاه دانشگاه علوم پزشكی شاهرود با اشاره به اینكه بیمارستان امام حسین شاهرود از مبتلایان حاد تنفسی و خصو. صا كرونا پذیرش می كند به لزوم توجه جدی به سفارش های علوم پزشكی و وزارت بهداشت پرداخت و اضافه كرد: در این مرحله، حفاظت افراد از خود و خانواده و عدم تماس با موارد مثبت و یا دارای علایم در محیط منزل و بیمارستان از اهمیت فوق العاده ای برخوردارست.
دكتر چمن با تقدیر از پرسنل زحمتكش و ایثارگر بیمارستان ها در این شرایط حساس از تداوم آموزش های عمومی به مردم دو شهرستان شاهرود و میامی آگاهی داد و اظهار داشت: همكاران ما هم با استفاده از روش های مستقیم و غیر مستقیم، الكترونیكی، تلفنی و حضوری، پیگیری های لازم را در جمعیت حوزه تحت پوشش دانشگاه علوم پزشكی شاهرود، در دستور كار و در حال اجرا دارند.
رئیس دانشگاه دانشگاه علوم پزشكی شاهرود باتوجه به نزدیك شدن به پنج شنبه آخر سال و ایام نوروز از عموم مردم خواست در خانه مانده و به هیچ عنوان گردهم نیایند.
به گزارش خشكشوئی آنلاین به نقل از ایسنا- سخنگوی وزارت بهداشت از شناسایی 40 مورد جدید و قطعی مبتلاشدن به كرونا در سطح استان سمنان طی 24 ساعت گذشته آگاهی داد.
با احتساب آمار اعلام شده روز گذشته و امروز مبتلایان قطعی كروناویروس در كل استان به بیش از 320 نفر رسیدند.
استان سمنان دارای دو دانشگاه علوم پزشكی است و دو شهرستان شاهرود و میامی تحت پوشش علوم پزشكی شاهرود و 6 شهرستان سمنان، دامغان، مهدیشهر، سرخه آرادان و گرمسار تحت پوشش علوم پزشكی استان با مركزیت سمنان فعالیت می نمایند. رئیس علوم پزشكی سمنان نیز امروز از بستری بودن 190(افراد مبتلای قطعی و مشكوك به كرونا) بیمار در بیمارستان های تحت پوشش علوم پزشكی استان آگاهی داد.





منبع:

1398/12/22
14:46:56
5.0 / 5
3756
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
نظر شما در مورد این مطلب
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۶ بعلاوه ۳
خشک شوئی آنلاین

laundrybox.ir - حقوق مادی و معنوی سایت خشكشوئی آنلاین محفوظ است

خشكشوئی آنلاین

سفارش خشکشویی آنلاین