راه اندازی آزمایشگاه جدید تشخیص كرونا در انستیتو پاستور

راه اندازی آزمایشگاه جدید تشخیص كرونا در انستیتو پاستور به گزارش خشكشوئی آنلاین رئیس انستیتوپاستور با بیان این كه انستیتو پاستور ایران از دیرباز و در ایام سخت، یار مردم ایران بوده است، اظهار داشت: از دو ماه پیش بعد از شیوع كووید 19 در چین نیز اقدامات ارزشمندی برای طراحی روش های تشخیصی در انستیتو پاستور ایران انجام شد.


به گزارش خشكشوئی آنلاین به نقل از ایسنا، دكتر علیرضا بیگلری با بیان این مطلب، اظهار نمود: همزمان با بیان نخستین مورد مثبت شناسایی شده كووید ۱۹ در كشور، ظرفیت تشخیصی در انستیتو پاستور ایران افزایش قابل توجه و بیش از ۳۰ برابری یافته و در همین راستا، بیش از ۵۰ آزمایشگاه محیطی در استانها افتتاح شد كه همه آنها توسط انستیتو پاستور ایران با یك پروتكل مشترك فعالیت دارند و نقطه قوتی برای كشور و ایجاد فرصت در بطن یك تهدید است.

رئیس كمیته آزمایشگاه قرارگاه مقابله با كرونا اضافه كرد: در ادامه افزایش ظرفیت تشخیصی در كشور، آزمایشگاه جدید كرونا با ظرفیت بیش از ۶۰۰ آزمایش روزانه در ساختمانی جدید در انستیتو پاستور افتتاح شد. این ساختمان روز سه شنبه هفته گذشته تحویل داده شد و در كمتر از ۴۸ ساعت، آماده فعالیت شده و از روز پنجشنبه نیز فعالیت خودرا شروع كرد و خوشبختانه همكاران جوان دانشمند ما فضای بهتری برای فعالیت دراختیار دارند.

رئیس انستیتو پاستور ایران اشاره كرد: انستیتو پاستور ایران بدون ورود به حواشی، فعالیت خودرا با قدرت ادامه می دهد و برخی حواشی همچون طرح مباحثی مثل ورود یكی از منسوبین رئیس جمهوری به انستیتو پاستور و... تاثیری بر متن و روند فعالیت ها و خدمت رسانی این موسسه نخواهد داشت، شخص یاد شده هم برخلاف مطالب مطروحه هیچ رابطه استخدامی، دانشجویی یا آموزشی با انستیتو پاستور ایران ندارد و تلاش و تاكید داریم كه از دامن زدن به مطالب حاشیه ای پرهیز نماییم و انتظار داریم دلسوزان مردم و میهن نیز از نشر مطالب نادرست و اظهارنظرهای خلاف واقع، پرهیز كنند، اهتمام داریم انستیتو پاستور را به دور از حاشیه ها و برای خدمت به مردم و سلامت ایران و ایرانی حفظ نماییم و البته انتظار داریم كه این مجموعه خدوم و باارزش را وارد مباحث حاشیه ای نكنند.

دكتر بیگلری اظهار داشت: متاسفانه برخی حواشی در ایام اخیر مقابل انستیتو پاستور ایران همچون به كارگیری منسوبین و نزدیكان رئیس جمهوری با هدف تخریب رئیس جمهور و... مطرح شده كه پایه و اساسی ندارد و كذب محض است.

دكتر بیگلری اشاره كرد: كارشناسان سازمان جهانی بهداشت كه بتازگی از انستیتو پاستور ایران بازدید كردند، یكی از نقاط قوت كار ایران در مبارزه با كرونا را تشخیص آزمایشگاهی و ایجاد سیستم یكپارچه در كشور ارزیابی كردند كه این برای كشور و انستیتو پاستور، سبب مباهات و افتخار است.1398/12/24
15:21:56
5.0 / 5
3352
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
نظر شما در مورد این مطلب
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۸ بعلاوه ۳
خشک شوئی آنلاین

laundrybox.ir - حقوق مادی و معنوی سایت خشكشوئی آنلاین محفوظ است

خشكشوئی آنلاین

سفارش خشکشویی آنلاین