پایش سلامت مسافران نوروزی بوسیله پلاك ماشین ها

پایش سلامت مسافران نوروزی بوسیله پلاك ماشین ها به گزارش خشكشوئی آنلاین وزیر بهداشت با اشاره به اعمال محدودیت های جدی برای ترددهای بین شهری، اظهار داشت: تمامی پلاك های خارج شده از شهرها شناسایی شده و بعد از بازگشت بررسی و ردیابی می شوند.


به گزارش خشكشوئی آنلاین به نقل از ایسنا، دكتر سعید نمكی با اعلان اینكه ۴ سطح تعریف شده و برمبنای آن اقدامات جدیدی برای مقابله با كروناویروس در نظر گرفته می شود، اظهار داشت: محدودیت فعالیت اجتماعی، محدودیت در ترددها، تعیین مشاغلی كه باید به فعالیت فعلی خود در شرایط كنونی خاتمه دهند و مشاغلی كه باید فعال باشند و... از مواردی است كه در این سطح بندی پیگیری می شود.
وی با تاكید بر اینكه در طرح ذكر شده، هیچ كس از دریافت خدمات اجتماعی و عمومی محروم نمی گردد، اظهار نمود: تمامی مراكز فروش مواد غذایی، مواد پروتئینی، لوازم بهداشتی، دارو و... در طول ۲۴ ساعت دایر خواهند بود و مردم هیچ مشكلی برای تامین مایحتاح ضروری خود نخواهند داشت.
وزیر بهداشت با اشاره به اینكه ترددهای بین شهری طی روزهای آتی به شدت محدود خواهد شد، اشاره كرد: البته زمانی را برای افرادی كه حالا در مسافرت هستند قائل شده ایم تا بتوانند به منازل خود بازگردند اما، این مساله نیز با شرایط خاص خود عملی می شود.
وی در خاتمه سخنان خود اضافه كرد: تمامی پلاك هایی كه از شهرها خارج شده اند در دسترس ما است و طی تماس تلفنی با تك تك آنها اعلام می نماییم كه باید در یك چارچوب قرار گرفته و بعد از ردیابی توسط همكاران ما موارد مشكوك به بیماری به قرنطینه منتقل می شوند تا احتمال انتقال آلودگی به سایرین را نداشته باشند.1399/01/06
21:41:23
5.0 / 5
3010
این مطلب را می پسندید؟
(2)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
نظر شما در مورد این مطلب
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۱ بعلاوه ۵
خشک شوئی آنلاین

laundrybox.ir - حقوق مادی و معنوی سایت خشكشوئی آنلاین محفوظ است

خشكشوئی آنلاین

سفارش خشکشویی آنلاین