عصر امروز و با حضور نیروهای سازمان پسماند؛

محدوده میدان شوش ضدعفونی می شود

محدوده میدان شوش ضدعفونی می شود به گزارش خشكشوئی آنلاین مدیرعامل سازمان مدیریت پسماند شهرداری تهران با اشاره به انتشار ویدئویی در فضای مجازی درباره تجمع تعداد قابل توجهی از معتادان در میدان شوش و مراوده آنان بدون رعایت هیچ یك از نكات ایمنی، اظهار داشت: محدوده میدان شوش ضدعفونی می شود.


به گزارش خشكشوئی آنلاین به نقل از ایسنا صدرالدین علیپور در اینباره اظهار داشت: اخیرا ویدئویی در فضای مجازی منتشر گردید كه نشان داده است از ساعات پایانی شب تا حوالی بامداد تعداد قابل توجهی از معتادان در میدان شوش حضور دارند و بدون رعایت هیچ یك از نكات ایمنی برای پیشگیری از انتشار ویروس كرونا با یكدیگر مراوده دارند.

وی افزود: از آن جا كه هرگونه تجمع افراد بدون در نظر گرفتن نكات بهداشتی بطور حتم می تواند منجر به انتشار ویروس كرونا شود، سازمان مدیریت پسماند عصر امروز، با استفاده از ۱۵ دستگاه واترجت هر یك با ظرفیت ۱۰۰۰ لیتر و با حضور ۵۰ نیروی سازمان محدوده میدان شوش را ضدعفونی خواهد نمود.

طبق گزارش روابط عمومی سازمان مدیریت پسماند شهرداری تهران وی اظهار داشت: این اقدام در جهت پاكسازی محیط و كاهش احتمال انتقال ویروس به افراد حاضر در میدان و به دنبال آن سایر شهروندان انجام می شود.
منبع:

1399/01/15
21:28:50
5.0 / 5
2784
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
نظر شما در مورد این مطلب
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۲ بعلاوه ۵
خشک شوئی آنلاین

laundrybox.ir - حقوق مادی و معنوی سایت خشكشوئی آنلاین محفوظ است

خشكشوئی آنلاین

سفارش خشکشویی آنلاین