عودت شهریه كارهای غیردرسی مدارس غیردولتی

عودت شهریه كارهای غیردرسی مدارس غیردولتی خشكشوئی آنلاین: مدیركل مدارس و مراكز غیر دولتی وزارت آموزش و پرورش جزئیاتی از چگونگی دریافت شهریه مدارس غیردولتی، حقوق معلمان، پیش ثبت نام و تعیین شهریه سال تحصیلی آینده را اعلام نمود.


به گزارش خشکشوئی آنلاین به نقل از ایسنا، سعید صالح درباره تعیین تکلیف دریافت شهریه از خانواده ها در این ایام که مدارس تعطیل بوده اند و درباره اینکه آیا شهریه کلاس های حضوری با مجازی یکسان است؟ توضیح داد و اظهار داشت: در این زمینه جلساتی در شورای سیاست گذاری و نظارت مرکزی اجرا شد. با توجه به این که مدارس غیردولتی مکلف هستند کلیه خدمات آموزشی تعیین شده برای یک سال تحصیلی را ارائه دهند؛ در این ایام نیز آموزش در مدرسه تعطیل نشده و در چارچوب آموزش های مجازی ادامه یافت.


الزام خانواده ها به پرداخت شهریه ثابت مدارس غیردولتی

نحوه بازگشت شهریه کارهای غیردرسی اعلام خواهد شد
وی ادامه داد: طی تصمیمات شورای سیاست گذاری مرکزی، قرار شد تمام مدارس ارائه خدمت مجازی داشته باشند بدین سبب بازگشت شهریه ثابت آموزشی موضوعیت نیافت. اما درباره شهریه کارهای غیردرسی کمیته ای ذیل شورای سیاست گذاری و نظارت مرکزی تشکیل می شود و با مشخص شدن زمان اختتام سال تحصیلی، چگونگی بازگشت این شهریه به استانها ابلاغ و جزئیات در اختیار مردم قرار می گیرد.


بخشودگی اجاره بهای ۴ ماه مدارس و مراکز غیردولتی مستقر در فضاهای دولتی
مدیرکل مدارس و مراکز غیر دولتی وزارت آموزش و پرورش درباره حق الاجاره ای که آموزش و پرورش از مدارس غیردولتی دریافت می کرده است نیز اظهار داشت: هفته گذشته آموزش و پرورش پیشنهادی به ستاد ملی کرونا ارائه کرد که با مساعدت رئیس جمهور تصویب گردید و برمبنای آن کلیه مدارس و مراکزی غیردولتی که در فضاهای آموزشی دولتی مستقر بودند اجاره بهای چهارماه اسفند تا خرداد ماه شان بخشیده می شود.


گردنگیر مدارس به پرداخت حقوق کامل معلمان/ تخلفات را به ۴۳۱۷ گزارش دهید

صالح در پاسخ به پرسشی درباره کاهش حقوق معلمان مدارس غیردولتی در دو ماه اخیر اظهار نمود: چنین چیزی درست نیست و ما از روزهای ابتدایی تعطیلی اعلام کردیم موسسین موظف می باشند حقوق معلمان را بطور کامل مطابق قرارداد هایشان بپردازند. از اولیا و معلمان خواستیم موارد را بوسیله سامانه تلفنی 4317 به ما اعلام کنند تا پیگیری نماییم.


اعلام شهریه سال تحصیلی ۹۹- ۱۴۰۰ مدارس غیردولتی در خردادماه / شهریه ها افزایش می یابد

او همینطور شرایط ثبت نام مدارس در سال تحصیلی آینده را اعلام نمود و اظهار داشت: باتوجه به ظرفیت محدود مدارس، امکان پیش ثبت نام با رعایت پروتکل ها و ترجیحا الکترونیکی وجود دارد و شهریه باید علی الحساب واریز شود. در فصل بهار شهریه ابلاغی را اعلام می نماییم و اولیا از اختتام خرداد به بعد می توانند برای پرداخت اقدام نمایند.

مدیرکل مدارس و مراکز غیر دولتی وزارت آموزش و پرورش در گفت و گو با شبکه خبر افزود: همانند هرسال، احیانا افزایش شهریه داریم اما میزان آن اعلام خواهد شد. افزایش شهریه ها مطابق الگوی شهریه خواهد بود.
منبع:

1399/02/07
13:24:06
5.0 / 5
2620
تگهای خبر: آموزش , اتو , خدمات
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
نظر شما در مورد این مطلب
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۵ بعلاوه ۳
خشک شوئی آنلاین

laundrybox.ir - حقوق مادی و معنوی سایت خشكشوئی آنلاین محفوظ است

خشكشوئی آنلاین

سفارش خشکشویی آنلاین