معاون شهردار تهران خبر داد:

احتمال اجرای طرح ترافیك بعد از شب های قدر یا اوایل خرداد

احتمال اجرای طرح ترافیك بعد از شب های قدر یا اوایل خرداد خشكشوئی آنلاین: معاون حمل و نقل شهرداری تهران اعلام نمود كه پیشنهاد اجرای طرح ترافیك بعد از شب های قدر، امروز در شورای ترافیك تهران بررسی گردید.


به گزارش خشکشوئی آنلاین به نقل از ایسنا، سیدمناف هاشمی در تشریح جلسه ظهر امروز(یکشنبه، ۲۱ اردیبهشت) شورای ترافیک تهران که در دفتر کار شهردار تهران برگزار شد، با بیان این که احتمال اجرای طرح ترافیک بعد از شب های قدر و یا ابتدای خرداد وجود دارد، اضافه کرد: باتوجه به آثار و عوارض توقف اجرای طرح ترافیک و طرح کنترل آلودگی هوا، بر اجرای دوباره طرح های ترافیکی تاکید داریم.
وی با بیان این که طرح پیشنهادی اجرای طرح ترافیک با حضور دکتر زالی فرمانده ستاد مقابله با کرونای استان تهران، حناچی شهردار تهران و اعضای کمیسیون عمران و حمل و نقل شورای اسلامی شهر تهران بررسی و نقاط ضعف و قوت طرح پیشنهادی بررسی گردید، اظهار داشت: پیشنهاد شد بعد از شب های قدر و یا ابتدای خرداد اجرای آن مدنظر قرار گیرد.
معاون حمل و نقل و ترافیک شهرداری تهران افزود: لغو طرح ترافیک و طرح محدوده ی کنترل آلودگی هوا، افزایش ترافیک معابر اصلی در محدوده های مرکزی شهر، تردد سنگین وسایل نقلیه و افزایش تاخیر در ترددها و بروز ترافیک های شدید، اشباع فضای پارک حاشیه ای و افزایش پارک دوبله و در نتیجه، کاهش ظرفیت معابر را به دنبال داشته است.
وی گفت: باتوجه به این که حالا زمان کار ادارات از ساعت ۷ بامداد تا ۱۴ منظور شده است، پس سفرهای کاری در این طرح، مشمول محدودیت تردد نخواهند شد که در این بسته پیشنهاد شد که در مرحله اول، زمان طرح ترافیک که قبل از این از ساعت ۶ و ۳۰ دقیقه بامداد تا ۱۹ بود به ساعت ۸ بامداد تا ۱۶ کم شود، در عین حال از ساعت ۱۴ به بعد نیز خروج از محدوده های ترافیکی رایگان خواهد بود و همین طور برای ساکنین محدوده های طرح ترافیک و کنترل آلودگی هوا نیز تخفیف هایی بیش از تخفیف های معمول در نظر گرفته شده است.
معاون شهردار تهران با بیان این که ابعاد مثبت و منفی این طرح طی دو هفته بعد از اجراء، بررسی و سنجیده خواهد شد و چنانچه نیازمند تغییری باشد اصلاحات صورت خواهد گرفت، اشاره کرد: البته باید فاصله ی اجتماعی و مقررات پروتکل ستاد ملی مقابله با کرونا در حمل و نقل عمومی رعایت شود.1399/02/21
23:27:11
5.0 / 5
2381
تگهای خبر: آلودگی , اتو , شهردار , شهرداری
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
نظر شما در مورد این مطلب
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۲ بعلاوه ۵
خشک شوئی آنلاین

laundrybox.ir - حقوق مادی و معنوی سایت خشكشوئی آنلاین محفوظ است

خشكشوئی آنلاین

سفارش خشکشویی آنلاین