فرهنگی به خشكشوئی آنلاین خبر داد

تایید اعتبارنامه 273 نماینده

تایید اعتبارنامه 273 نماینده خشكشوئی آنلاین: سخنگوی هیات رئیسه مجلس شورای اسلامی از تایید اعتبارنامه 273 نماینده آگاهی داد و اظهار داشت كه اعتبارنامه سه منتخب دیگر مجلس یازدهم در شعب در حال بررسی است.


محمدحسین فرهنگی در گفت و گو با ایسنا، اظهار نمود: در جلسه امروز یکشنبه مجلس اعتبارنامه ۲۷۳ نفر از نمایندگان تایید شد و اعتبارنامه سه منتخب مجلس یازدهم نیز در شعب مربوطه در حال بررسی است و اگر در شعبه مربوطه به تصویب برسد به صحن ارجاع می شود و اگر نیاز به بررسی بیشتری باشد به کمیته تحقیق ارجاع خواهد شد.
نماینده تبریز در مجلس افزود: یکی از مراحل مربوط به بررسی اعتبارنامه ها استعلام از شورای نگهبان است، طبق بخشنامه شعب اعتراضاتی را قابل طرح می داند که در شورای نگهبان بررسی نشده ولی اگر مدارک و مستندات مورد اعتراض در شورای نگهبان بررسی شده باشد قابل طرح نیست.
سخنگوی هیات رئیسه مجلس با اشاره به جلسه روز سه شنبه مجلس اظهار داشت: در این نشست مهمانانی از خود مجلس و احیانا از وزرا خواهیم داشت و مسائل مربوط به اداره داخلی مجلس و همین طور مسائل اقتصادی خودرا در دستور کار داریم که احیانا قسمتی از جلسه به صورت غیر علنی و بخشی به صورت علنی خواهد بود.
به گزارش خشکشوئی آنلاین به نقل از ایسنا، مجلس ۲۹۰ نماینده دارد که به دنبال برگزاری انتخابات اسفند ۹۸، انتخابات در ۱۱ حوزه به مرحله دوم کشیده شد، همین طور دو نفر از منتخبان (فاطمه رهبر و محمدعلی رمضانی) قبل از ورود به مجلس درگذشتند و شورای نگهبان صلاحیت سینا کمالخانی منتخب تفرش را نیز بعد از انتخابات رد کرد.
منبع:

1399/03/11
22:54:32
5.0 / 5
2261
تگهای خبر: اقتصاد , شورای اسلامی
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
نظر شما در مورد این مطلب
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۲ بعلاوه ۳
خشک شوئی آنلاین

laundrybox.ir - حقوق مادی و معنوی سایت خشكشوئی آنلاین محفوظ است

خشكشوئی آنلاین

سفارش خشکشویی آنلاین