معاونت ترافیك شهرداری تهران مجددا توضیح داد

اجرای طرح ترافیك از ساعت ۸: ۳۰ تا ۱۶

اجرای طرح ترافیك از ساعت ۸: ۳۰ تا ۱۶ به گزارش خشكشوئی آنلاین مدیر روابط عمومی معاونت حمل و نقل وترافیك شهرداری تهران اصرار كرد هم اكنون طرح های ترافیكی پایتخت از ساعت 8: 30 تا 16 اجرا می شود و در این میان، یك دفعه خروج از محدوده طرح ترافیك و طرح كنترل آلودگی هوا از ساعت ۱۴: ۳۰ آزاد است.


به گزارش خشکشوئی آنلاین به نقل از ایسنا، علی عالی اشاره کرد: به رقم انتشار اطلاعیه های گوناگون درباب روش اجرای طرح ترافیک و حتی اطلاع رسانی بوسیله سایت " تهران من" همچنان شهروندان بسیاری در این خصوص اظهار بی اطلاعی می کنند، بدین جهت بار دیگر اعلام می نماییم از روز هفدهم خرداد ۹۹، طرح های ترافیکی (طرح ترافیک و طرح کنترل آلودگی هوا) در پایتخت از ساعت ۸: ۳۰ تا ۱۶ برقرار است.
بگفته مدیر روابط عمومی معاونت حمل و نقل و ترافیک باتوجه به تماس شماری از شهروندان، باردیگر تاکید می شود؛ یکبار خروج از محدوده طرح ترافیک و طرح کنترل آلودگی هوا از ساعت ۱۴: ۳۰ رایگان خواهد بود.

عالی با اعلان اینکه در ایام پنج شنبه نیز فقط طرح کنترل آلودگی هوا و از ساعت ۸: ۳۰ تا ۱۳ اجرا می شود اشاره کرد: تغییر ساعت اجرای محدوده طرح ترافیک و طرح کنترل آلودگی هوا صرف جهت رفاه حال شهروندان و کارمندان صورت گرفته است که ترددشان در محدوده های فوق مشمول عوارض نشود.
بنا براعلام روابط عمومی حمل و نقل و ترافیک شهرداری تهران؛ او در آخر اظهارکرد: شهروندان می توانند برای دریافت اخبار و اطلاعات بیشتر درباب طرح ترافیک به سامانه تهران من به آدرس my.tehran.ir مراجعه نموده، یا با شماره ۱۳۷ کد ۵ تماس بگیرند.
منبع:

1399/04/18
14:33:10
5.0 / 5
2074
تگهای خبر: آلودگی , اتو , سایت , شهردار
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
نظر شما در مورد این مطلب
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۵ بعلاوه ۱
خشک شوئی آنلاین

laundrybox.ir - حقوق مادی و معنوی سایت خشكشوئی آنلاین محفوظ است

خشكشوئی آنلاین

سفارش خشکشویی آنلاین