وزیررفاه:

زندگی همراه با آرامش و بی دغدغه حق بازنشستگان است

زندگی همراه با آرامش و بی دغدغه حق بازنشستگان است به گزارش خشكشوئی آنلاین وزیر تعاون، كار و رفاه اجتماعی اظهار داشت: زندگی همراه با آرامش و بی دغدغه حق بازنشستگان است. اگراین افراد نتوانند عزتمندانه زندگی كنند شاغلان هم نسبت به آینده خود ناامید می شوند.به گزارش خشکشوئی آنلاین به نقل از ایسنا محمد شریعتمداری در نشستی مشترک با کانون صنفی بازنشستگان وزارت تعاون، کار و رفاه اجتماعی و معاونت توسعه مدیریت و منابع این وزارتخانه که به منظور رفع مشکلات بازنشستگان و شنیدن دغدغه های آنها در مجموعه فرهنگی، ورزشی تلاش برگزار شد، اضافه کرد: تلاشهای ما در وزارت تعاون، کارورفاه اجتماعی همواره بر این بوده که مسیر بهبود شرایط زندگی برای این عزیزان هموار شود.

وی به تشریح اقدامات دولت تدبیر و امید در جهت افزایش حقوق، همسان سازی و رفاه بازنشستگان پرداخت و اظهار داشت: به رغم تمامی موانع، تلاش شد گام های اساسی برای حل مشکلات و مسائل این عزیزان برداشته شود.

دراین نشست غلامرضا پناه - معاون توسعه مدیریت و منابع وزارت تعاون، کارورفاه اجتماعی - ضمن تکریم و تجلیل از بازنشستگان اظهارکرد: خدمت به این عزیزان در جامعه اسلامی ارزش به حساب می آید و بیشتر از همیشه باید در جهت رفع دغدغه های مهم آنان قدم برداشت و مشکلات معیشتی را برطرف کرد.

وی با قدردانی از رویکرد وزیر تعاون، کار و رفاه اجتماعی در حمایت های نقدی و غیر نقدی به رغم وجود بودجه مستقل اظهار داشت: برنامه وزارتخانه بهره گیری از امکانات و منابع موجود برای خدمت رسانی هر چه بهتر به بازنشستگان است.

به گزارش سایت وزارت رفاه، پناه در انتها اظهارکرد: دراین راستا خدمات مختلفی در زمینه های فرهنگی، اجتماعی و رفاهی نظیر امکانات درمانی مناسب، هتل ها، استراحتگاه ها و پرداخت های نقدی و غیر نقدی به بازنشستگان در سطح وزارت تعاون، کارورفاه اجتماعی فراهم گشته است همینطور در قدم بعدی به مبحث حقوق و معیشت این عزیزان به شکل جدی تر پرداخته می شود.

منبع:

1399/04/23
20:49:26
5.0 / 5
2234
تگهای خبر: بودجه , توسعه , خدمات , درمان
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
نظر شما در مورد این مطلب
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۹ بعلاوه ۴
خشک شوئی آنلاین

laundrybox.ir - حقوق مادی و معنوی سایت خشكشوئی آنلاین محفوظ است

خشكشوئی آنلاین

سفارش خشکشویی آنلاین