استاندار كردستان:

جوانان از پتانسیل های موجود به نفع خود بهره ببرند

جوانان از پتانسیل های موجود به نفع خود بهره ببرند به گزارش خشكشوئی آنلاین كردستان استاندار كردستان اظهار داشت: كشاورزی در كردستان در شرایط خوبی قرار دارد و امسال ۱۵ هزار هكتار زمین های دیمی در استان به آبی تبدیل می شوند و برهمین اساس جوانان می توانند از این پتانسیل به صورت مطلوب بهره برداری كنند.


بهمن مرادنیا در دومین جلسه ستاد ساماندهی امور جوانان استان ضمن اشاره به تسهیل شرایط ازدواج برای جوانان، اظهار نمود: ایجاد شغل دولتی برای همه جوانان امری نشدنی است و نباید جوانان به آن توجه نمایند.
وی ضمن اشاره به اینکه مشکلات سر راه جوانان زیاد است، عنوان کرد: دولت ظرفیت های خوبی برای جوانان همچون تسهیلات و غیره بوجود آورده است که البته نباید به آنها بسنده کنند و جوانان باید به دنبال شغل های تولیدی و کارآفرینی بروند.
مرادنیا اضافه کرد: کشاورزی در استان در شرایط خوبی قرار دارد و امسال ۱۵ هزار هکتار زمین های دیمی در استان به آبی تبدیل می شوند و برهمین اساس جوانان می توانند از این پتانسیل به صورت مطلوب بهره برداری کنند.
استاندار کردستان در مورد مسکن هم اظهار داشت: به زودی خبرهای خوبی برای تعاونی مسکن های که ۱۸ سال با مشکل روبرو بوده است به گوش خواهد رسید که بحث کم بودن مسکن را حل می کند.
استاندار کردستان خاطرنشان کرد: توافق هایی در مورد ساخت مسکن با دستگاه های اجرایی داشته ایم که امیدواریم به زودی واحد های آماده شده آن تحویل اقشار مردم داده شود.
وی به پرداخت ۳۳۰ میلیارد تومان تسهیلات به اشتغال پایدار روستایی اشاره و تصریح کرد: مردم استان کردستان باید به این آب و خاک تعصب داشته باشند و ثروت خویش را در همین جا هزینه کنند و آن را به استان های دیگر انتقال ندهند.
او در آخر خاطرنشان کرد: بانکهای استان هم باید در بحث وام ازدواج و اشتغال همکاری لازم را با جوانان داشته باشند تا مشکلاتی که پیش روی آنها در بعد مالی وجود دارد حل شود.
منبع:

1399/05/02
17:10:42
5.0 / 5
2143
تگهای خبر: آب , اشتغال , تولید , دستگاه
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
نظر شما در مورد این مطلب
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۲ بعلاوه ۱
خشک شوئی آنلاین

laundrybox.ir - حقوق مادی و معنوی سایت خشكشوئی آنلاین محفوظ است

خشكشوئی آنلاین

سفارش خشکشویی آنلاین